https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 273

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1930-1948 Vegyes papírrégiség tétel (számlák, meghívók): szabadtéri előadás Budafokon, Budafoki Ifjak Mária Kongregációja, II. Katolikus Nap, stb., 8 db
13596.

cca 1930-1948 Vegyes papírrégiség tétel (számlák, meghívók): szabadtéri előadás Budafokon, Budafoki Ifjak Mária Kongregációja, II. Katolikus Nap, stb., 8 db

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Bp.VI., Bienenstok bélyegzők képes árjegyzéke, illusztrált, 52p
13597.

cca 1930 Bp.VI., Bienenstok bélyegzők képes árjegyzéke, illusztrált, 52p

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
cca 1930 3 db háború előtti képes utazási prospektus / 3 pre war tourist guides
13598.

cca 1930 3 db háború előtti képes utazási prospektus / 3 pre war tourist guides

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Bécs leporelló 32 képpel / VIenna Leporello with 32 images. 18x13 cm
13599.

cca 1930 Bécs leporelló 32 képpel / VIenna Leporello with 32 images. 18x13 cm

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
cca 1930 12 db Képes melléklet: Nemzeti Újság, Magyarság, Vasárnap és más
13600.

cca 1930 12 db Képes melléklet: Nemzeti Újság, Magyarság, Vasárnap és más

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Elekthermax villamos készülékek árjegyzék, tűzött papírkötésben
13601.

cca 1930 Elekthermax villamos készülékek árjegyzék, tűzött papírkötésben

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
cca 1930 Páris, szép Páris, Hawaii blues kotta, Vogel Eric tervezte art deco borítóval, 34x26,5 cm
13602.

cca 1930 Páris, szép Páris, Hawaii blues kotta, Vogel Eric tervezte art deco borítóval, 34x26,5 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
cca 1930 Dr. Kaposy István Károly: A Takarékos gazda. Szerzői. 16p.
13603.

cca 1930 Dr. Kaposy István Károly: A Takarékos gazda. Szerzői. 16p.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Katonákat ábrázoló rajzolt táncrend
13604.

cca 1930 Katonákat ábrázoló rajzolt táncrend

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
1930 Egészség folyóirat. Egészégtani ismeretek terjesztésére és a köz egészségügyi érdekeinek előmozdítására. Szerk.: Dr. Gerlóczy Zsigmond, dr. Melly József, negyvennegyedik könyv, Bp., Franklin-Társulat, korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, VIII+291 p.
13605.

1930 Egészség folyóirat. Egészégtani ismeretek terjesztésére és a köz egészségügyi érdekeinek előmozdítására. Szerk.: Dr. Gerlóczy Zsigmond, dr. Melly József, negyvennegyedik könyv, Bp., Franklin-Társulat, korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, VIII+291 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1930-1942 a Boldog Ifjúság, a Kis Színházi és a Kis Magazin, a Színházi Élet magazin gyermekeknek szóló mellékleteinek több lapszáma az 1930-1942 közötti évfolyamokból: 1930: 19., 32. sz.; 1931: 5., 25. sz.; 1934: 18-19., 26., 31. 32. (2×), 34., 36., 45. sz.; 1935: 9., 13., 26. 37., ill. karácsonyi szám; 1936: 26. sz.; 1938: 18-19., 38. sz.; 1939: 26., 44., 52. sz.; 1941: 4., 30. sz.; 1942: 24., 36. sz., összesen 29 db. Érdekes írásokkal, papírkötésben, jó állapotban.
13606.

1930-1942 a Boldog Ifjúság, a Kis Színházi és a Kis Magazin, a Színházi Élet magazin gyermekeknek szóló mellékleteinek több lapszáma az 1930-1942 közötti évfolyamokból: 1930: 19., 32. sz.; 1931: 5., 25. sz.; 1934: 18-19., 26., 31. 32. (2×), 34., 36., 45. sz.; 1935: 9., 13., 26. 37., ill. karácsonyi szám; 1936: 26. sz.; 1938: 18-19., 38. sz.; 1939: 26., 44., 52. sz.; 1941: 4., 30. sz.; 1942: 24., 36. sz., összesen 29 db. Érdekes írásokkal, papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Number of bids:
0
cca 1930-1940 8 db meghívó Gróh Klára hegedűművész estjeire.
13607.

cca 1930-1940 8 db meghívó Gróh Klára hegedűművész estjeire.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment