Földes Éva-Kun László-Kutassi László: A magyar testnevelés és sport története. Szerk.: Kun László. Bp.1982, Sport. Második, javított, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány.
Vegyes könyvtétel, sakk témában, 2 db:
A. Kotov: A sakkozó gondolkozásának titkai. Bp., 1977, Sport. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
Sakk. Szerk.: Gáspár János, Mohácsi László. Verseny és játékszabályok. Bp., 1978, Sport. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
Luther, Carl J.: Das weiße Reich. Das Hohelied des Berg-Winters. Berlin, é. n., Verlag Ludwig Simon. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval.
Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki.
'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével.
Ritka!
Clubführer durch die Graubündner-Alpen. 1. köt. Összeáll.: Sprecher, F. W. - Naef-Blumer, E. Zürich, 1916, F. Schuler Buchhandlung. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.
Die Lechtaler Alpen. Innsbruck, é. n., Verlag der Wagner'schen Universitätsbuchhandlung (Wagners Alpine Spezialführer 2.). Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.