Number of items: 566

Borisz Zsitkov: Miértke első könyve. Fordította: Nagy Béla. Átdolgozta Lányi Sarolta. Rajzolta: Hauswith Magda. Bp., 1949, Hungária. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
16585.

1 200 HUF
Bengt Berg: Ne hagyd magad Ulle! Fordította Varsányi Géza. Török János rajzaival. Bp.,(1935), Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16586.

1 000 HUF
16587.

1 200 HUF
16588.

1 600 HUF
16589.

2 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Kriza János: A csókalányok. Az illusztrációkat Orosz János készítette. Bp.,1982,Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.  Vidor Miklós: Sárkányok alkonya. Bp.,1975, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Székely Tündérország. Székely népmesék és mondák. Debrecen,(2001),TKK. Kiadói kartonált papírkötés, hiányzó címlappal.
16590.

1 200 HUF
16591.

1 000 HUF
Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: Ablak-Zsiráf. Képes gyermeklexikon. Rajzolta Szecskó Tamás. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
16592.

1 000 HUF
16593.

1 200 HUF
16594.

1 200 HUF
16595.

1 200 HUF
16596.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF