Books: Social sciences

Number of items: 25

Heller Farkas: Közgazdasági Lexikon. Bp., 1937, Grill Károly, 499 p. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15596.

1 000 HUF
Dr. Fináczy Ernő: A renaissancekori nevelés története. Vezérfonal egyetemi előadásokhoz. Bp., 1919, Hornyánszky Viktor, VI+289 p. Első kiadás. Kiadói javított gerincű papírkötésben.
15597.

1 800 HUF
Szülők könyve. Zimmermann Ottó Könyve nyomán átdolgozta Kőrösi Henrik. Bp., 1928, Kir. Magyar Egyetemo Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval, sérült hiányzó gerinccel, de belül jó állapotban.
15598.

1 200 HUF
15599.

2 600 HUF
7,03
7,65
Krohn Gyula: A finnugor népek pogány istentisztelete. Fordította: Bán Aladár. Bp., 1908, MTA. Kiadói papírkötés. Szép állapotban.
15600.

2 200 HUF
5,95
6,47
15601.

2 200 HUF
5,95
6,47
15602.

1 200 HUF
15603.

2 200 HUF
5,95
6,47
15604.

6 000 HUF
15605.

1 000 HUF
15606.

1 800 HUF
Dr. Victor Cherestesiu: Magyar-román szótár. Dictionar Maghar-Roman. Brassó/Brasov, 1947, Corvina-Brassó. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, és gerinccel, magyar és román nyelven./ Half-linen-binding, with worn spine and cover, in Hungarian and Romanian languages.
15607.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF