https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 38

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Jámbor Lajos: Égi cél felé. I. kötet. Vallásos és egyéb költemények. A magyar nép és ifjúság számára. Debrecen, é.n.(1912), Hegedüs és Sándor Könyvkiadóhivatala, 77+1 p. Geiger Richárd (1870-1945) egészoldalas, és szövegközti illusztrációival. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-féle kötés, a borító kissé kopottas, a 7/8. oldalnál a lap sérült, szakadt, de egyébként jó állapotban.
15679.

Jámbor Lajos: Égi cél felé. I. kötet. Vallásos és egyéb költemények. A magyar nép és ifjúság számára. Debrecen, é.n.(1912), Hegedüs és Sándor Könyvkiadóhivatala, 77+1 p. Geiger Richárd (1870-1945) egészoldalas, és szövegközti illusztrációival. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-féle kötés, a borító kissé kopottas, a 7/8. oldalnál a lap sérült, szakadt, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötés, az elülső védőlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, az elülső előzéklap foltos, fekete-fehér fotókkal, festett lapélekkel.
15680.

Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötés, az elülső védőlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, az elülső előzéklap foltos, fekete-fehér fotókkal, festett lapélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
Dr. Almássy József: Katolikus írók új magyar kalauza.  Bp., é.n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, az elülső kötéstábla és a szennylap között a kötése sérült.
15681.

Dr. Almássy József: Katolikus írók új magyar kalauza. Bp., é.n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, az elülső kötéstábla és a szennylap között a kötése sérült.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Vogl Máté: Szentek élete. II. rész. Bp., 1909, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült, javított gerinccel, foltos hátsó kötéstáblával.
15682.

Vogl Máté: Szentek élete. II. rész. Bp., 1909, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült, javított gerinccel, foltos hátsó kötéstáblával.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Luther Márton végrendelete. A reformátor testamentumának tartalmát és történetét ismerteti Fabiny Tibor. Budapest, 1982, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15683.

Luther Márton végrendelete. A reformátor testamentumának tartalmát és történetét ismerteti Fabiny Tibor. Budapest, 1982, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában. Az egyház és a pápaság története. Budapest, 1948, Magyar Írás. Kiadói félvászon kötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
15684.

Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában. Az egyház és a pápaság története. Budapest, 1948, Magyar Írás. Kiadói félvászon kötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Képes Biblia. Történetek az Ó- és Újszövetségből. Debrecen, 1995, Aquila. Kiadói kartonált papírkötés.
15685.

Képes Biblia. Történetek az Ó- és Újszövetségből. Debrecen, 1995, Aquila. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, 4 db Das Neue Testament. La Noveau Testament. The New Testament. hn.,én., The Gideons International. Kiadói műbőr-kötés, angol, francia és német nyelven.  Keresztény élet. Bp.,1980, Szent István-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés. A Mennyei atya szeret minket. Bp., 1982, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.  Kis Bibliai Atlasz. A biblia történelme, földrajza és régészete. Bp.,1991, Kairosz-Piemme. Kiadói papírkötés.
15686.

Vegyes könyvtétel, 4 db Das Neue Testament. La Noveau Testament. The New Testament. hn.,én., The Gideons International. Kiadói műbőr-kötés, angol, francia és német nyelven. Keresztény élet. Bp.,1980, Szent István-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés. A Mennyei atya szeret minket. Bp., 1982, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés. Kis Bibliai Atlasz. A biblia történelme, földrajza és régészete. Bp.,1991, Kairosz-Piemme. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Barna Leander: Nagy Szent I. Gergely pápa 590-604. Bp., 1926, Szent István Társulat. Felvágatlan példány, papírkötésben, jó állapotban.
15687.

Barna Leander: Nagy Szent I. Gergely pápa 590-604. Bp., 1926, Szent István Társulat. Felvágatlan példány, papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
A Hajdúdorogi Bizánci Katolikus Egyházmegye jubileumi emlékkönyve 1912-1987. Szerk.: Timkó Imre. Nyíregyháza, 1987, n. n. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15688.

A Hajdúdorogi Bizánci Katolikus Egyházmegye jubileumi emlékkönyve 1912-1987. Szerk.: Timkó Imre. Nyíregyháza, 1987, n. n. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
...édes Hazámnak akartam szolgálni... Kájoni János: Cantionale Catholicum; Petrás Incze János: Tudósítások. Összeáll.: Domokos Pál Péter. Bp., 1979, Szent István Társulat. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15689.

"...édes Hazámnak akartam szolgálni..." Kájoni János: Cantionale Catholicum; Petrás Incze János: Tudósítások. Összeáll.: Domokos Pál Péter. Bp., 1979, Szent István Társulat. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Rosty Kálmán: Magyar szentek legendái. Bp., 1906, Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült hátsó kötéstáblával, javított gerinccel, megerősített kötéssel.
15690.

Rosty Kálmán: Magyar szentek legendái. Bp., 1906, Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült hátsó kötéstáblával, javított gerinccel, megerősített kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment