Number of items: 364

Különféle érdekes ezotéria témájú könyvek, összesen 13 db
15915.

1 000 HUF
Nagy könyv tétel: Cholnoky: Föld és élete I-V., Orvos a családban I-III. kiváló állapotban. Megdöbbentő máskéntgondolkodók, Fejős Éva: Bangkok, tranzit, Readers Autóskalauz, Magyar Nemzet történelme és alkománya, Szeresd a hazát, Latinovits: Emlékszem a röpülés boldogságára. + egyéb háború előtti regények és tankönyvek vegyes állapotban
15916.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 14 db:  Európa Diákkönyvtár 10 kötete:  William Golding: A Legyek Ura. Albert Camus: A pestis. William Shakspeare: Öt dráma. William Shakspeare: Öt dráma 2. Gogol: A köpönyeg. Az orr. A revizor. Csokonai Vitéz Mihály: Válogatott versek. Az özvegy Karnyóné. Dorottya. Babits Mihály: Válogatott versek. Sarkadi Imre: Oszlopos Simeon. Elveszett paradicsom. A gyáva. Vösömarty Mihály: Versek. Csongor és Tünde. Németh László: Galilei. II József. Bp.,1992-2000, Európa. Kiadói papírkötés.  Móra Ferenc: Rab ember fiai. Bp., é.n., Talentum. Kiadói papírkötés. Thomas Mann: Tonio Kröger. Halál Velencében. Mario és a varázsló. Európa Zsebkönyvek. Bp.,1986, Európa. Kiadói papírkötés.  Robert Arthur: A kísértetkastély. Bp.,1989, Metrum. Kiadói papírkötés, kissé sérült kötéssel. Oscar Wilde: The canterville ghost and other stories. hn.,1993,Heinemann Elt. Kiadói papírkötés, angol nyelven.
15917.

2 600 HUF
7,03
7,65
15918.

3 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 8 db:  Livius: A római nép története a város alapításától 1-2. kötet. Fordította Kiss Ferencné, Muraközy Gyula. Bibliotheca Classica. Bp., 1982, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Irodalmi Élet a régi Rómában. Szemelvények Róma klasszikus századainak irodalmi életéből. Bp.,1962, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Cicero válogatott művei. Fordította: Némethy Géza. Összeállította, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Trencsényi-Waldapfel Imre. Bp., 1959, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötésben. A görög irodalom világa. Bp.,1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Platón: Szókratész védőbeszéde. Kritón. Szókratész halála. Fordította: Devecseri Gábor. Bp., 1957, Európa. Kiadói papírkötés, ragasztott borítóval. A kétezer éves Ovidius. Szemelvények a költő műveiből. Marót Károly bevezetésével. Bp.,1958, Gondolat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító szakad, hiányos, javított.  Harold Lamb: A világhódító Nagy Sándor. Fordította: Terényi István. Bp.,1966, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15919.

1 600 HUF
15920.

1 400 HUF
Báró Eötvös József munkáiból. S. a. r.: Vojnovich Géza. 1-2. köt.. Bp., 1905, Franklin (Magyar remekírók 30.). Díszes szecessziós vászonkötésben, jó állapotban.
15921.

1 000 HUF
15922.

1 000 HUF
A Richter Gedeon 2 db évkönyve: Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1927 + Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941. Bp., é. n., Richter Gedeon. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15923.

1 800 HUF
Vegyes könyvtétel, 15 db Minilexikon diákoknak sorozat 9 kötete:  Fizika, Matematika (2x), Kémia, A magyar irodalom nagy alakjai, A világirodalom nagy alakjai, Történelmi fogalomtár, A világtörténelem évszámokban, A világtörténelem nagy alakjai. Bp.,én.,Diáktéka. Kiadói papírkötés. Puska sorozat diákoknak 5 kötete:  Hol található? Mikor született? Nagy gondolkodók?Ki csatája? Földi legek. Bp.,én., Laude Kiadó. Kiadói papírkötés.  Cziók Ede-Holics László- Dr. Korányi Erzsébet: Kis Hütte. Kézikönyv középiskolásoknak és leendő műszaki hallgatóknak. Bp.,1992, Springer Hungarica. Kiadói papírkötés.
15924.

1 600 HUF
Hoffmann, Heinrich: König Nussknacker und der arme Reinhold. Frankfurt a. M., é. n., Rütten&Loening Verlag. Foltos, kissé megviselt félvászon kötésben.
15925.

1 000 HUF
Banánosládányi, nagyrészt háború előtti és néhány későbbi könyv
15926.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF