5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Gróf Bethlen Miklós önéletírása. Bevezette és sajtó alá rendezte Tolnai Gábor. Magyar Száadok. Bp., é.n., Ardói Könyvkiadó, XXXII+623 p. Átkötött modern félvászon-kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.