Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 78

1937. Ifjú Polgárok Lapja - Liszt Ferenc / Emlékérem a nagy magyar zeneköltő halálának 50. évfordulójára Br érem (58,5mm) T:2
30492.

1937. "Ifjú Polgárok Lapja - Liszt Ferenc / Emlékérem a nagy magyar zeneköltő halálának 50. évfordulójára" Br érem (58,5mm) T:2

1 000 HUF
1947. Orosháza 1947. május 24-25-26. M.M.D.Sz. Br plakett fa talpon
30493.

1947. "Orosháza 1947. május 24-25-26. M.M.D.Sz." Br plakett fa talpon

2 000 HUF
10
1959. A Szakszervezeti Üdültetés 10-ik évfordulójára fém emlékérem, eredeti tokban (60mm) T:2
30494.

800 HUF
196(?) NÁNDOR FETTICH ARCHAEOLOGVS AETATIS SVAE LXV Fettich Nándor régészt, ötvösművészt ábrázoló, kétoldalas Br plakett, kiolvashatatlan alkotói szignóval (160mm) T:2 patina
30495.

196(?) "NÁNDOR FETTICH ARCHAEOLOGVS AETATIS SVAE LXV" Fettich Nándor régészt, ötvösművészt ábrázoló, kétoldalas Br plakett, kiolvashatatlan alkotói szignóval (160mm) T:2 patina

4 000 HUF
16
1975. Elektronikus Mérőkészülékek Gyára - 25 éves fém emlékplakett tokban (55mm) T:2
30496.

1975. "Elektronikus Mérőkészülékek Gyára - 25 éves" fém emlékplakett tokban (55mm) T:2

1 000 HUF
~1975. XI. Országos Szövetkezeti Szabászverseny fém plakett (110mm) T:2
30497.

~1975. "XI. Országos Szövetkezeti Szabászverseny" fém plakett (110mm) T:2

500 HUF
1,35
1,47
1976. A magyar forradalom huszadik évfordulójára 1956-1976 október 23. peremén jelzett Ag emlékérem (23,96g/0.999/38mm) T:2
30498.

1976. "A magyar forradalom huszadik évfordulójára 1956-1976 október 23." peremén jelzett Ag emlékérem (23,96g/0.999/38mm) T:2

5 000 HUF
1976. HUNGAROKORR 76 Budapest / A kémlészettan tanulmányi érme Br emlékérem, egyik oldalán a Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozatának Kohász jutalomérmének képével, utánveret (3x) (45mm) T:2
30499.

1976. "HUNGAROKORR 76 Budapest / A kémlészettan tanulmányi érme" Br emlékérem, egyik oldalán a Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozatának Kohász jutalomérmének képével, utánveret (3x) (45mm) T:2

500 HUF
1,35
1,47
~1980. Állami Biztosító / Emlékül a hosszú időn át végzett jó munkájáért nyugdijba vonulása alkalmából Br plakett tokban, Állami Biztosító Törzsgárda kitűzővel (60mm, 17mm) T:2
30500.

~1980. "Állami Biztosító / Emlékül a hosszú időn át végzett jó munkájáért nyugdijba vonulása alkalmából" Br plakett tokban, "Állami Biztosító Törzsgárda" kitűzővel (60mm, 17mm) T:2

500 HUF
1,35
1,47
1984. 100 éves a Szerelvényértékesítő Vállalat Br emlékérem lezárt plasztiktokban (42,5mm) + 1985. MSZMP - XIII. Józsefvárosi Pártértekezlet egyoldalas Br emlékérem, sérült tokban (42,5mm) T:1
30501.

1984. "100 éves a Szerelvényértékesítő Vállalat" Br emlékérem lezárt plasztiktokban (42,5mm) + 1985. "MSZMP - XIII. Józsefvárosi Pártértekezlet" egyoldalas Br emlékérem, sérült tokban (42,5mm) T:1

100 HUF
0,27
0,29
1985. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét fém emlékérem sérült, plombált tokban T:1
30502.

1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem sérült, plombált tokban T:1

2 000 HUF
1987. 25. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás - Gyöngyös 1987. április 2-12-ig festett, jelzett, egyoldalas Hollóházi plakett, tokban (8mm) T:2 fo.
30503.

1987. "25. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás - Gyöngyös 1987. április 2-12-ig" festett, jelzett, egyoldalas Hollóházi plakett, tokban (8mm) T:2 fo.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF