Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 78

Csóka Zsuzsa (1962-) 2008. V. Ferdinánd jelzett Ag emlékérem V. Ferdinánd dukátjának utánverete recés peremmel (15,51g/0.999/40mm) T:1(PP) fo. Adamo BA20
30456.

Csóka Zsuzsa (1962-) 2008. "V. Ferdinánd" jelzett Ag emlékérem V. Ferdinánd dukátjának utánverete recés peremmel (15,51g/0.999/40mm) T:1(PP) fo. Adamo BA20

8 000 HUF
Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 Ag emlékérem (34,54g/0.800/42,5mm) T:2
30457.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag emlékérem (34,54g/0.800/42,5mm) T:2

5 000 HUF
Csúcs Viktória (1934-) DN Petőfi Sándor / Ott essem el én, a harc mezején. Ag emlékérem (15,98g/0.925/32mm) T:1(PP) oxidáció
30458.

Csúcs Viktória (1934-) DN "Petőfi Sándor / Ott essem el én, a harc mezején." Ag emlékérem (15,98g/0.925/32mm) T:1(PP) oxidáció

2 200 HUF
5,95
6,47
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1986. MÉE Mezőtúr / Badár Balázs fazekas mester Ag emlékérem (35,24g/0.835/42,5mm) T:2 (PP) patina Adamo MT2
30459.

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1986. "MÉE Mezőtúr / Badár Balázs fazekas mester" Ag emlékérem (35,24g/0.835/42,5mm) T:2 (PP) patina Adamo MT2

4 600 HUF
12,43
13,53
Fritz Mihály (1947-) 2000. Az Államalapítás Ezeréves Emlékére - István király 1000-1038 / Magyar Millennium 2000 ezüstözött fém emlékérem, dísztokban (42mm) T:PP
30460.

Fritz Mihály (1947-) 2000. "Az Államalapítás Ezeréves Emlékére - István király 1000-1038 / Magyar Millennium 2000" ezüstözött fém emlékérem, dísztokban (42mm) T:PP

1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 2000. MÉE Székesfehérvár - Mária 1982-1395 / Kis Károly 1385-1386 Br emlékérem (2x) (42,5mm) + MÉE Székesfehérvár - Vencel 1301-1305 / Ottó 1305-1308 Br emlékérem (42,5mm) + MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját Br naptárérem (43mm) T:1-
30461.

Fritz Mihály (1947-) 2000. "MÉE Székesfehérvár - Mária 1982-1395 / Kis Károly 1385-1386" Br emlékérem (2x) (42,5mm) + "MÉE Székesfehérvár - Vencel 1301-1305 / Ottó 1305-1308" Br emlékérem (42,5mm) + "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" Br naptárérem (43mm) T:1-

2 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 2001. MÉE - Koronázott , eltemetett királyok Székesfehérváron / Géza 972-997 jelzett Ag emlékérem (139g/0.925/65mm) T:2(PP) kis ph.
30462.

Fritz Mihály (1947-) 2001. "MÉE - Koronázott , eltemetett királyok Székesfehérváron / Géza 972-997" jelzett Ag emlékérem (139g/0.925/65mm) T:2(PP) kis ph.

20 000 HUF
54,05
58,82
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Koronázási jelvények Ag emlékérem sérült plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1(PP)
30463.

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Koronázási jelvények" Ag emlékérem sérült plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1(PP)

3 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. Magyar Szentek II - Szent Erzsébet jelzett Ag emlékérem (32,65g/0.925/40mm) + Magyar Szentek II - Nagyboldogasszony jelzett Ag emlékérem (32,48g/0.925/40mm) + Magyar Szentek II - Szent Margit jelzett Ag emlékérem (32,55g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1(PP) patina, felületi karc
30464.

Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II - Szent Erzsébet" jelzett Ag emlékérem (32,65g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek II - Nagyboldogasszony" jelzett Ag emlékérem (32,48g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek II - Szent Margit" jelzett Ag emlékérem (32,55g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1(PP) patina, felületi karc

16 000 HUF
43,24
47,06
Fülöp Zoltán (1951-) DN Szent Imre herceg kemény tisztaságát / Szent Imre ereklyetartó Aachen fém emlékérem (40mm) T:2
30465.

Fülöp Zoltán (1951-) DN "Szent Imre herceg kemény tisztaságát / Szent Imre ereklyetartó Aachen" fém emlékérem (40mm) T:2

800 HUF
H. Varga Ilona (1927-1989) DN XXI. k. Tanács Művelődési Központja Br emlékérem (82mm) T:2
30466.

H. Varga Ilona (1927-1989) DN "XXI. k. Tanács Művelődési Központja" Br emlékérem (82mm) T:2

2 000 HUF
Iván István (1905-1968) 1968. BM Sportbajnokság Országos Döntő emlékül fém emlékérem (80mm) T:2
30467.

Iván István (1905-1968) 1968. "BM Sportbajnokság Országos Döntő emlékül" fém emlékérem (80mm) T:2

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF