Art-ceramics
Number of items: 52
1671130
11061
308
48000
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Géza (1895-1971): Art deco ülő női figura könyvtámasz. Repesztett mázas kerámia, restaurált, jelzett (Nográdverőce), h:18 cm, m:13 cm
48 000 HUF
1671184
11062
308
5500
Art-ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Figurás mécsestartó. Kézzel festett mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 13,5 cm
5 500 HUF
1670332
11063
308
Art-ceramics
Other collectibles
Kumpost Éva (1934-): Kofa. Festett mázas, kerámia, jelzett, hibátlan, m:14 cm
5 000 HUF
1674216
11064
308
Art-ceramics
Other collectibles
Kocsis Erzsébet (?-?): Táncoslány, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m: 26 cm
5 000 HUF
1635888
11065
308
15000
Art-ceramics
Other collectibles
Gerencsér Anna (?-): Figurák (7 db). Festett mázas kerámia, jelzett, mindegyiken repedés vagy kis lepattanással, m: 14-25 cm
15 000 HUF
1671132
11066
308
Art-ceramics
Other collectibles
Beswick angol art deco páros gyertyatartó, mázas festett kerámia, jelzett, apró lepattanással, m:11 cm, h:15 cm
2 800 HUF
1671135
11067
308
Art-ceramics
Other collectibles
PJ jelzéssel: Szoptató anya. Kézzel festett mázas cserép, apró leptannással, m: 25 cm
2 800 HUF
1601915
11068
308
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka pálinkás készlet, kerámia, jelzett (Iparművészeti Vállalat),két kupica javított, h: 32 cm, m: 6 cm, sz: 6 cm
1 000 HUF
1672874
11069
308
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművészeti Vállaltos Gorka zodiákus váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:25 cm
4 000 HUF
1670405
11070
308
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművészeti Vállaltos Gorka váza, mázas kerámia, jelzett, apró máz hibákkal, m:18,5 cm
3 000 HUF
1670450
11071
308
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművészi Vállalatos Gorka füles tálka, mázas kerámia, jelzett, kis kopással, 25x22 cm
2 000 HUF
1653034
11072
308
Art-ceramics
Other collectibles
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m