Number of items: 381

Zilahy Lajos: A lélek kialszik. Regény. Bp.,[1932], Athenaeum. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Szentpétery Imre (1878-1950) történész, egyetemi tanár, MTA tag ex libris-szével.
16206.

2 000 HUF
Pitaval az az a világhírű bűnesetek tára. A Pitaval-féle gyűjtemény legérdekesebb esetei. I. kötet. Pest, 1869, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16207.

2 000 HUF
Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kis szakadásokkal az elülső borítón.
16208.

1 000 HUF
József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte Bálint György. Pérely Imre festőművész rajzaival. Bp,. én., Cserépfalvi, 544 p. Átkötött modern kemény-kötésben. Jó állapotban.
16209.

3 000 HUF
Jacques Michel: Szent György csodásan szép legendája. A cserkészek patrónusa. Gróf Teleki Pál előszavával. Pierre Joubert rajzaival. Ifjúság Könyvei VII. Rákospalota,(1938), Szalézi Művek. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kopottas, kissé sérült borítóval és gerinccel.
16210.

2 000 HUF
Latin-magyar szótár. Szerk.: Györkössy Alajos. Bp., 1963, Akadémiai. Harmadik kiadás. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, sérült hiányos elülső előzéklappal, kissé laza fűzéssel.
16211.

2 000 HUF
16212.

2 000 HUF
16213.

2 000 HUF
Füry Lajos: Rio Seco. San Francisco, 1971, Hídfő Baráti Köre. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által dedikált!
16214.

1 600 HUF
Karinthy Frigyes: Notesz. Bp., 1992, Sós antikvárium. Reprint! Papírkötésben, jó állapotban.
16215.

1 000 HUF
16216.

1 400 HUF
16217.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF