Books: History

Number of items: 152

Olysói Gabányi János: A magyar várak legendái. I. kötet. Bp., 1924, Szent István-Társulat. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15262.

3 000 HUF
Dr. Gutheil Jenő: A kommunisták uralma Veszprémben. Veszprém, 1920, Egyházmegyei könyvnyomda. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kötéssel, a kötése szétvált.
15263.

2 400 HUF
35
Kallós Ede: Görög-római vallástörténet és mitológia. Bp.,1936, Cserépfalvi. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító rossz állapotban, sérült, szakadt, javított, a vászonkötés kissé kopottas, a fűzés az elülső szennylap és 16 oldal között sérült, laza.
15264.

2 000 HUF
Ipolyi Arnold: Magyar mythologia 1-2. köt. egybe kötve. Bp., 1987, Európa. Kiadói egészvászon-kötés és kiadói papírkötés, szakadt kiadói kartontokban. Hasonmás kiadás, valamint a hasonmás kiadás függelékei.
15265.

3 000 HUF
Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp.,(1934), Dante. Kiadói díszesen aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a címlap és a V/VI. oldal szakadt, hiányos.
15266.

2 800 HUF
7,57
8,24
15267.

4 000 HUF
Balogh Albin: Pannónia őskereszténysége. I. kötet. Történeti rész. Szent István Könyvek 102. szám. Bp., 1932, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Ritka!
15268.

2 000 HUF
Dávid Antal: Bábel és Assur I-II. I. Történet. II. Művelődés. Szent István Könyvek 32.,54-55. Bp.,1926-1928, Szent István-Társulat. Kihajtható térképpel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15269.

3 000 HUF
Godefroid Kurth: A modern civilizáció kezdetei. Ford.: Dr. Michel Károly. Szent István Könyvek 52-53. Bp., 1928, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
15270.

2 000 HUF
Balogh Albin: Ország és nyelv (határok és nemzetiségek) a magyar történelemben.  Budapest, 1925. Szent István Társulat kiadása Stephaneum nyomda. Kiadói papírborítóban
15271.

1 000 HUF
Dr. Balogh Albin: Művelődés Magyarország földjén a magyar honfoglalás előtt. Szent István Könyvek 22. Bp.,1925, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15272.

2 000 HUF
Pethő Sándor: A szabadságharc eszméi. Bp., (1916), Élet Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban, szennyeződéssel.
15273.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF