https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 259

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1910-1930 Lévai Sándor (1877-?) lapszerkesztő meghívói Örök Ifjak asztaltársaság és nyomdász összejövetelekre. kb 40 db
13167.

cca 1910-1930 Lévai Sándor (1877-?) lapszerkesztő meghívói Örök Ifjak asztaltársaság és nyomdász összejövetelekre. kb 40 db

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
cca 1910-1940 Vegyes papírrégiség tétel, 23 db, közte bizonyítványok, tanulmányi értesítők, különféle levelezőlapok, ...stb. Váltózó állapotban.
13168.

cca 1910-1940 Vegyes papírrégiség tétel, 23 db, közte bizonyítványok, tanulmányi értesítők, különféle levelezőlapok, ...stb. Váltózó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
2
cca 1910-1990 Vegyes papírrégiség tétel, közte igazolványok, levelek, képeslapok, számolócédulák, nyomtatványok
13169.

cca 1910-1990 Vegyes papírrégiség tétel, közte igazolványok, levelek, képeslapok, számolócédulák, nyomtatványok

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
10
cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm
13170.

cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
A katasteri tiszta jövedelem kiszámítására szolgáló segéd-táblázat. 1600 négyszögöles katasteri holdak után számítva. Budapest, 1910, Magyar Királyi Állami Nyomda. Megviselt fűzött papírkötés, 210 p.
13171.

A katasteri tiszta jövedelem kiszámítására szolgáló segéd-táblázat. 1600 négyszögöles katasteri holdak után számítva. Budapest, 1910, Magyar Királyi Állami Nyomda. Megviselt fűzött papírkötés, 210 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
1911 Gyermek-naptár az 1911. évre. Bp., Országos Állatvédő Egyesület, 62 p. Papírkötésben, szakadozott, foltos.
13172.

1911 Gyermek-naptár az 1911. évre. Bp., Országos Állatvédő Egyesület, 62 p. Papírkötésben, szakadozott, foltos.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
1912 A Magyar Királyi József Műegyetem szakosztályi órarendje az 1912-1913. tanév II. felében. Bp., Pesti Lloyd. Tűzött papírkötésben.
13173.

1912 A Magyar Királyi József Műegyetem szakosztályi órarendje az 1912-1913. tanév II. felében. Bp., Pesti Lloyd. Tűzött papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1912 Kassa(Felvidék), A III. Országos Katolikus Főiskolai Diákgyűlésünnepi orgramja és meghívó a táncmulatságra, gróf Hardenberg Ili részére, szecessziós címlappal(Kovácsi E.), szép állapotban
13174.

1912 Kassa(Felvidék), A III. Országos Katolikus Főiskolai Diákgyűlésünnepi orgramja és meghívó a táncmulatságra, gróf Hardenberg Ili részére, szecessziós címlappal(Kovácsi E.), szép állapotban

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
1
1912 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános utmutatója. XVI. évf. Bp., Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, sérült, viseltes gerinccel, egy-két helyen korabeli bejegyzéssel, korabeli reklámokkal illusztrálva.
13175.

1912 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános utmutatója. XVI. évf. Bp., Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, sérült, viseltes gerinccel, egy-két helyen korabeli bejegyzéssel, korabeli reklámokkal illusztrálva.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
1913-1914 Kimutatás és szabályrendelet köztisztviselők számára
13176.

1913-1914 Kimutatás és szabályrendelet köztisztviselők számára

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1914 Kecskemét Kerekes Sándor Beretvás szálloda és kávéház feliratozott bőr borítású tárcanaptár
13177.

1914 Kecskemét Kerekes Sándor Beretvás szálloda és kávéház feliratozott bőr borítású tárcanaptár

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1914 Ulrich B. J. Árjegyzéke. Budapest, 1914. április 1. Mindennemű csövek, légszesz-, víz- és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és gyári technikai eszközök raktára. Winiwarter G.-féle bádog- és ólomáruknak egyedüli elárusítója Magyarországon. Bp., Ulrich B.J., 1360 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, de belül jó állapotban, volt könyvtári példány, gazdag egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, magyar és német nyelven.
13178.

1914 Ulrich B. J. Árjegyzéke. Budapest, 1914. április 1. Mindennemű csövek, légszesz-, víz- és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és gyári technikai eszközök raktára. Winiwarter G.-féle bádog- és ólomáruknak egyedüli elárusítója Magyarországon. Bp., Ulrich B.J., 1360 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, de belül jó állapotban, volt könyvtári példány, gazdag egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, magyar és német nyelven.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment