Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 62

1932. Magyar Athletikai Szövetség / BP. Ker. Ifj. 4x400m Bajn. Cs. 1932. jelzett Ag díjérem, ARKANZAS gyártói jelzéssel, turul-madaras fém kitűző résszel (br:18,3g/0.800/30mm) T:2,2-
31456.

1932. "Magyar Athletikai Szövetség / BP. Ker. Ifj. 4x400m Bajn. Cs. 1932." jelzett Ag díjérem, "ARKANZAS" gyártói jelzéssel, turul-madaras fém "kitűző" résszel (br:18,3g/0.800/30mm) T:2,2-

3 000 HUF
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1935. Levente lövész jelvény, Br jelvény (48mm) T:2
31457.

2 000 HUF
1936. Lövész díjérem, ezüstözött fém, mellszalagon, hátoldalon gravírozva. ARKANZAS BUDAPEST VÁCZI UCCA 20 gyártói tokban (39mm) T:2 kopott ezüstözés
31458.

1936. Lövész díjérem, ezüstözött fém, mellszalagon, hátoldalon gravírozva. "ARKANZAS BUDAPEST VÁCZI UCCA 20" gyártói tokban (39mm) T:2 kopott ezüstözés

1 400 HUF
15
1937. Budahegyvidéki Polgári Lövész Egyesület Emlék Verseny - Trianon irredenta Br jelvény. Szign.:LI (63x40mm) T:2
31459.

1937. "Budahegyvidéki Polgári Lövész Egyesület Emlék Verseny - Trianon" irredenta Br jelvény. Szign.:LI (63x40mm) T:2

2 000 HUF
1938. Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja / 4x800m Bajnok csapat 1938 jelzett Ag díjérem, hátoldalán LUDVIG gyártói jelzéssel, turul-madaras fém kitűző résszel (br:21,58g/35mm) T:2
31460.

1938. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja / 4x800m Bajnok csapat 1938" jelzett Ag díjérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel, turul-madaras fém "kitűző" résszel (br:21,58g/35mm) T:2

3 000 HUF
~1940. 2db aranyozott fém asztalitenisz díjérem füllel, egyik LUDVIG gyártói jelzés (30mm) T:2,2-
31461.

~1940. 2db aranyozott fém asztalitenisz díjérem füllel, egyik "LUDVIG" gyártói jelzés (30mm) T:2,2-

1 000 HUF
~1940. Hungaria Br cserkész sapkajelvény (48x38mm) T:2,2-
31462.

~1940. "Hungaria" Br cserkész sapkajelvény (48x38mm) T:2,2-

1 000 HUF
~1940-1950. Rákosi-címeres sapkajelvény (35mm) + ~1960-1970. Munkásőr sapkajelvény zománcozott fém sapkajelvény (35mm) T:2- mindkettő zománchiányos
31463.

~1940-1950. Rákosi-címeres sapkajelvény (35mm) + ~1960-1970. "Munkásőr sapkajelvény" zománcozott fém sapkajelvény (35mm) T:2- mindkettő zománchiányos

1 000 HUF
1942. Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Br sportérem füllel (38x61mm) T:1-
31464.

1942. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége" Br sportérem füllel (38x61mm) T:1-

1 400 HUF
1946. II. Országos Sportnapok zománcozott fém gomblyukjelvény (19x27mm) + 1949. MHK aranyozott jelvény (27x33mm) T:2
31465.

1946. "II. Országos Sportnapok" zománcozott fém gomblyukjelvény (19x27mm) + 1949. "MHK" aranyozott jelvény (27x33mm) T:2

1 400 HUF
~1950. II. Osztályú Sportoló zománcozott tombak jelvény + MHK I. zománcozott jelvény + Alapfokú Bajnokság részben zománcozott tombak kitűző T:2,2- hiányzó tű
31466.

~1950. "II. Osztályú Sportoló" zománcozott tombak jelvény + "MHK I." zománcozott jelvény + "Alapfokú Bajnokság" részben zománcozott tombak kitűző T:2,2- hiányzó tű

800 HUF
~1950. Autotaxi Vállalat festett jelvény (26x40mm) T:2 tű sérült
31467.

~1950. "Autotaxi Vállalat" festett jelvény (26x40mm) T:2 tű sérült

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF