https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 155

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Emlékét múltnak homálya ne fedje... Szerk.: Fuchszné Benák Katalin. Mindszent, 2005, Keller Lajos Városi Könyvtár és Helytörténeti Gyűjtemény. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.
15096.

Emlékét múltnak homálya ne fedje... Szerk.: Fuchszné Benák Katalin. Mindszent, 2005, Keller Lajos Városi Könyvtár és Helytörténeti Gyűjtemény. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
P. Majsai Mór, P. Szabados Anzelm: Szenföldi múzeumunk kalauza. Bp., 1944, Magyar Szentföld. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, félig kijáró szennylappal, de belül jó állapotban, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
15097.

P. Majsai Mór, P. Szabados Anzelm: Szenföldi múzeumunk kalauza. Bp., 1944, Magyar Szentföld. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, félig kijáró szennylappal, de belül jó állapotban, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Princeton University Photo-Gravures. New York, é.n. (1890), The Albertype Company, 36 t. Kiadói fűzött papírkötés, némileg szakadt borítóval, de alapvetően jó állapotban, angol nyelven. 36 táblányi művészi heliogravűr kép a Princeton Egyetemről, a 1890-es évekből Ritka! / Paperbindig, in english language, with little damage on the cover, but the other parts in good condition. 36 tables of photogravures about of Princeton University, from the years of 1890. Rare!
15098.

Princeton University Photo-Gravures. New York, é.n. (1890), The Albertype Company, 36 t. Kiadói fűzött papírkötés, némileg szakadt borítóval, de alapvetően jó állapotban, angol nyelven. 36 táblányi művészi heliogravűr kép a Princeton Egyetemről, a 1890-es évekből Ritka! / Paperbindig, in english language, with little damage on the cover, but the other parts in good condition. 36 tables of photogravures about of Princeton University, from the years of 1890. Rare!

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15099.

Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Borsy Károly: A pécsi nyomdászat kezdetei. Bp.,1973, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15100.

Borsy Károly: A pécsi nyomdászat kezdetei. Bp.,1973, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Kollin Ferenc (szerk.): Budapesti üdvözlet. Budapest, 1983, Helikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben.
15101.

Kollin Ferenc (szerk.): Budapesti üdvözlet. Budapest, 1983, Helikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Reich Milton Oszkár dr.:Erdély útikönyv, Térképmelléklettel és a szerző fényképfelvételeivel. Bp., 1942, Eggenberger. Kiadói papír kötésben, szétvált állapotban
15102.

Reich Milton Oszkár dr.:Erdély útikönyv, Térképmelléklettel és a szerző fényképfelvételeivel. Bp., 1942, Eggenberger. Kiadói papír kötésben, szétvált állapotban

 
Sold
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
4
Lerner János: Ezerszínű Európa. 2006, Szalay Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, sok képpel, jó állapotban.
15103.

Lerner János: Ezerszínű Európa. 2006, Szalay Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, sok képpel, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
A. J. Pannekoek: Geological History of The Netherlands. S-Gravenhage, 1956, Staatsdrukkerij en Uitgeverijbedrijf. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, szövegközti ábrákkal, és fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven./ Half-linen-binding, with worn cover, in English language.
15104.

A. J. Pannekoek: Geological History of The Netherlands. 'S-Gravenhage, 1956, Staatsdrukkerij en Uitgeverijbedrijf. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, szövegközti ábrákkal, és fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven./ Half-linen-binding, with worn cover, in English language.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
4 db könyv-Estrid Ott: Három leány egy autóban. Bp., Új Idők; Nagy Méda: Szendrey Marika. Bp., 1943, Rozsnyai Károly; B.Czeke Vilma: A megváltó csillaga. Bp., Palladis. Damon, Marjorie: Kettő a kislány. Bp., 1942, Dante. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
15105.

4 db könyv-Estrid Ott: Három leány egy autóban. Bp., Új Idők; Nagy Méda: Szendrey Marika. Bp., 1943, Rozsnyai Károly; B.Czeke Vilma: A megváltó csillaga. Bp., Palladis. Damon, Marjorie: Kettő a kislány. Bp., 1942, Dante. Kötetenként változó kötésben és állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Dr. Hankó Vilmos: Székelyföld. Bp., é.n., Laude. Kiadói papírkötés. Reprint.
15106.

Dr. Hankó Vilmos: Székelyföld. Bp., é.n., Laude. Kiadói papírkötés. Reprint.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Váry Gellért: Emléklapok Csongrád múltjából. Összeáll.: Tari László. [Szeged], 1974, Somogyi-könyvtár. Az 1904. évi kiadás hasonmás kiadása. Készült 1000 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.
15107.

Váry Gellért: Emléklapok Csongrád múltjából. Összeáll.: Tari László. [Szeged], 1974, Somogyi-könyvtár. Az 1904. évi kiadás hasonmás kiadása. Készült 1000 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment