Books: Architecture, Art

Number of items: 107

S. Maslenitsyna: Persian Art in the Collection of the Museum of Oriental Art. Leningrad, 1975, Aurora. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, hiányos kiadói papír védőborítóban, angol és orosz nyelven, gazdag képanyaggal.
15405.

1 200 HUF
Ledács Kiss Aladár-Szűtsné Brenner Klára :  Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Gondolat, 1963. Budapest
15406.

2 000 HUF
ifj. Gyergyádesz László: Báron László képzőművész bábművész (1931-2011). Kecskemét, 2012, Kecskeméti Kulturális és Konferencia Központ. Kiadói kartonált papírkötésben.
15407.

1 600 HUF
Szabó Júlia: A magyar aktivizmus története. Művészettörténeti füzetek 3. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
15408.

1 200 HUF
Hekler Antal válogatott kisebb dolgozatai. Szerk.: Lang Nándor. Bp., 1942, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15409.

2 000 HUF
Jajczay János: Mai magyar egyházművészet. Bp.,é.n., Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói viseltes papír védőborítóban.
15410.

2 000 HUF
Lyka Károly 3 műve: A táblabíró világ művészete. Magyar Művészet 1800-1850. Szobrászatunk a századfordulón. Magyar Művészet 1896-1914. Festészetünk a két világháború között. Viszaemlékezések 1920-1940.Bp.,1981-1984,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Változó állapotban, az egyik papírborító széle kissé szakadozott, egy másik papírborító kissé foltos.
15411.

1 800 HUF
Izmusok sorozat 12 kötete: A klasszicizmus, A manierzimus, A futurizmus, A szimbolizmus, A szürrealizmus, A szentimentalizmus, A naturalizmus, A romantika, A neoavantgarde, Az egzisztencializmus, Az expresszionizmus, A szecesszió.Bp.,1965-1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Változó állapotban.
15412.

5 000 HUF
Gy. Szabó Béla: 25 fametszet. Bukarest, 1949, Állami Könykiadó. Művészeti mappa, hiányzik: 3., 5-7., 12., 22., 25., kissé foltos.
15413.

4 000 HUF
Dante Alighieri: La divina commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével. Kicsit sérült papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15414.

3 000 HUF
Gyimesfelsőloki tanulók linoleum metszetei. Csíkszereda, 1973, Gyimesfelsőloki Művelődési Otthon Művészeti Köre. Művészeti mappa, 25 alkotással, kissé foltos.
15415.

2 000 HUF
Mittelstädt, Kuno: Vincent van Gogh. Bp., 1973, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15416.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF