Books: Travelling, Local History Number of items: 128
1657485
15072
306
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Foller Hermann: A napsütéses Jáva. Fordította: F. Rétay Margit. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal, kissé kopottas borítóval
1 200 HUF
1657482
15073
306
Other collectibles
Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal.
1 200 HUF
1657479
15074
306
Other collectibles
Herbert Rittlinger: Kajakosok - előre! Utazás gumisajkán a Kárpátokból a vad Kurdisztánba. Fordította: Félegyházy Endre. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal, kissé kopottas borítóval.
1 200 HUF
1657474
15075
306
Other collectibles
Incze Antal: Rio Grande - Trieszt. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal.
1 200 HUF
1580699
15076
306
Other collectibles
1 800 HUF
1592561
15077
306
Other collectibles
3 000 HUF
1651060
15078
306
Other collectibles
Szentendre története írásos emlékekben. A kötet anyagát írta, a dokumentumokat válgoatta Dóka Klára. Pest Megyei Múzeum XIII. Szentendre,1981, Pest M
megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példány.
1 000 HUF
1651113
15079
306
Other collectibles
Dankó Imre: Nagyecsed. (Központi szerepkör és önkormányzat a történelem sodrában.) Debrecen, 1994, Ethnica. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban, számozatlan példány.
2 000 HUF
1651086
15080
306
Other collectibles
Éger György-Szesztay Ádám: Alsóőr. Szerk.: Botlik József. Száz magyar falu. Bp., é.n, Száz Magyar Falu Könyvesháza Kht. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
1651064
15081
306
Other collectibles
Pilinyi Péter: Józsefváros története. 1849-1896. (Első rész.) Bp., 1998, Budapest Főváros Józsefvárosi Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
1605482
15082
306
Other collectibles
75 év a fővárosi útfentartás szolgálatában. Közútfenntartási Igazgatóság, Bihari úti telep. 1926-2001. Bp., 2001, Fővárosi Közuterület-Fenntartó Rt. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
1 000 HUF
1650758
15083
306
Other collectibles
Szelényi Károly: Veszprém. Veszprém, 1997,F. Szelényi Ház. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035