Books: Travelling, Local History

Number of items: 128

Fejér Megye Művészeti Emlékei. The Historic Monuments of Fejér County. Székesfehérvár, 1998, MTA-Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötés.
15024.

4 000 HUF
Zugló tegnap, és holnap. Szerk.: Faragó István, Fekete Béla. Bp.,1970, MSZMP XIV. ker Bizottsága-XIV. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága-Hazafias Népfront XIV. ker. Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15025.

3 800 HUF
10,27
11,18
Gombos János: Az újratelepült Tótkomlós első fél évszázada. Tótkomlós, 1987, Tótkomlós Nagyközségi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
15026.

3 000 HUF
Heinrich Pál-Szita Róbert: Fehér partok alján - Balatonvilágos évszázados története és polgárainak visszaemlékezései. [Balatonvilágos, 2011, Balatonvilágos Jövőjéért Közalapítvány-Balatonvilágos Község Önkormányzata.] Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
15027.

3 600 HUF
9,73
10,59
15028.

5 000 HUF
Neuer Mitteleuropäischer Fremdenführer Handbuich für Reisende durch Deutschland, Östereich-Ungarn, Ober-Italien inkl. Rom und Neapel, die Riviera (mit Ausflug nach Paris), Belgien und Holland. XXIV. Jahrgang. Ausgabe Nr. 282. Bp., 1905, Rudolf E. Kostelezky, 1+2+578+74+L p. Kiadói vörös egészvászon-kötés, a hátsó borítón hotel reklámmal, kopottas, foltos borítóval, sérült gerinccel, a címoldal és az azt követő lap kijár, 332 oldal szakadt, rajta korabeli javítással, számos térképpel, hátul regiszterrel, rengeteg korabeli hotel reklámmal, német nyelven./   Neuer Mitteleuropäischer Fremdenführer Handbuich für Reisende durch Deutschland, Östereich-Ungarn, Ober-Italien inkl. Rom und Neapel, die Riviera (mit Ausflug nach Paris), Belgien und Holland. XXIV. Jahrgang. Ausgabe Nr. 282. Bp., 1905, Rudolf E. Kostelezky, 1+2+578+74+L p. Linen-binding, with worn and spotty cover, with a damaged binding, the front and the next pages are coming out, the 332 page is raunchy, with contemporary reaparing, with a lot of maps, with register on the back, with many hotel advertisment, in German language.
15029.

10 000 HUF
27,03
29,41
15030.

4 000 HUF
Julius Meurer: Illustrierter Führer durch Ganz Tirol und Voralberg. Nebst Angrenzenden Alpinen Gebietstheilen. Wien-Pest-Leipzig, 1902, A. Hartlebens Verlag, XVI+488 p. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, három kihajtható térképmelléklettel, a hátsó térképmelléklet hiányzik, német nyelven./Linen-binding, in German language, without one map.
15031.

Julius Meurer: Illustrierter Führer durch Ganz Tirol und Voralberg. Nebst Angrenzenden Alpinen Gebietstheilen. Wien-Pest-Leipzig, 1902, A. Hartleben's Verlag, XVI+488 p. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, három kihajtható térképmelléklettel, a hátsó térképmelléklet hiányzik, német nyelven./Linen-binding, in German language, without one map.

3 600 HUF
9,73
10,59
15032.

3 000 HUF
15033.

2 000 HUF
Dr. Thirring Gusztáv-Dr. Heimler Károly: Sopron és környékének részletes kalauza. Bp., 1921, Turistaság és Alpinizmus. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
15034.

1 400 HUF
Budai hegyek. Részletes Magyar Útikalauzok 1. Szerk.: Dr. Vigyázó János, Dr. Strömpl Gábor. Bp., 1934, Turistaság és Alpinizmus. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, a borítója szakadozott, a könyvtest elvált a borítótól, egy színes kihajtható térképpel.
15035.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF