Books: Architecture, Art

Number of items: 109

Keserü Katalin: Orlai Petrics Soma (1822-1880) Bp., 1984, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15423.

800 HUF
Timon Kálmán, Ann Vidolovits-Moore: Vidolovits László. Építész monográfiák. Bp.,1994, Szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, magyar német nyelven.
15424.

1 000 HUF
Pukánszkyné Kádár Jolán: A budai népszínház története. Bp., 1978, Magyar Színházi Intézet. Készült 500 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.
15425.

1 200 HUF
Az Egri Érseki Líceum Múzeumának tárgymutatója. Eger, 1931, Egri Keresztény Sajtószövetkezet - Egri Érseki Líceum. Sérült, foltos papírkötésben.
15426.

1 200 HUF
Victor Cherbuliez: Művészet és természet. Fordította: Geőcze Sarolta. Élet és Tudomány. Bp., 1924, Athenaeum. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, kissé szakadozott szélű borítóval.
15427.

800 HUF
15428.

1 200 HUF
Erkki Fredrikson: Suomen Paviljonki Pariisin maailmannäyttelyssä 1900. Le Pavillon Finlands á lExposition universelle de 1900. Jyväskylä, 2001, Keski-Suomen Museo. Kiadói papírkötés, finn és francia nyelven./Paperbinding, in Finnish and French languages
15429.

Erkki Fredrikson: Suomen Paviljonki Pariisin maailmannäyttelyssä 1900. Le Pavillon Finlands á l'Exposition universelle de 1900. Jyväskylä, 2001, Keski-Suomen Museo. Kiadói papírkötés, finn és francia nyelven./Paperbinding, in Finnish and French languages

1 200 HUF
Peter Behrens. Monographien Deutscher Reklame-Künstler Band 5. Hagen-Dortmund, 1913 Fr. Wilh. Ruhfus. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, kopottas borítóval, feket-fehér és színes illusztrációkkal, német nyelven.
15430.

800 HUF
15431.

800 HUF
15432.

1 000 HUF
15433.

1 400 HUF
A művészet története Magyarországon. A honfoglalástól napjainkig. Szerk.: Aradi Nóra. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15434.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF