Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 178

Lapis András (1942- ) 1983. Békét, békét a világnak / Kiskőrös tíz éve város Ag emlékérem (33,35g/0.640/42,5mm) T:1- Adamo KK5
30681.

Lapis András (1942- ) 1983. "Békét, békét a világnak / Kiskőrös tíz éve város" Ag emlékérem (33,35g/0.640/42,5mm) T:1- Adamo KK5

4 000 HUF
Lapis András (1942- ) 1985. Szegedi Nemzetközi Regatta Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30682.

Lapis András (1942- ) 1985. "Szegedi Nemzetközi Regatta" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 000 HUF
Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1987. MÉE Szeged / Herman Ottó Ag (35,77g/42.5mm) T:1(PP)
30683.

Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1987. "MÉE Szeged / Herman Ottó" Ag (35,77g/42.5mm) T:1(PP)

5 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1992. László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1-
30684.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1-

1 000 HUF
Ligeti Erika (1934-2004) DN Debrecen 1561 - Huszár Gál / ANY (Alföldi Nyomda) - Hűséges Munkáért Br emlékérem eredeti dísztokban (60,5mm) T:2
30685.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Debrecen 1561 - Huszár Gál / ANY (Alföldi Nyomda) - Hűséges Munkáért" Br emlékérem eredeti dísztokban (60,5mm) T:2

2 400 HUF
Lisztes István (1942-) 1973. MÉE - Pest-Buda-Óbuda Egyesítésének Századik Évfordulójára Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T:1(PP) Adamo JB1
30686.

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Pest-Buda-Óbuda Egyesítésének Századik Évfordulójára" Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T:1(PP) Adamo JB1

5 000 HUF
Lisztes István (1942-) 1973. MÉE - Pest-Buda-Óbuda Egyesítésének Századik Évfordulójára Br emlékérem (42,5mm) T:2
30687.

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Pest-Buda-Óbuda Egyesítésének Századik Évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) T:2

1 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1930. Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2 ezüstözés kopott HP 3468.
30688.

Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2 ezüstözés kopott HP 3468.

3 800 HUF
10,27
11,18
Madarassy Walter (1909-1994) DN Budapest Sport Egyesület Fotószakosztálya bronzozott fém emlékérem (66mm) T:2,2-
30689.

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Budapest Sport Egyesület Fotószakosztálya" bronzozott fém emlékérem (66mm) T:2,2-

2 800 HUF
7,57
8,24
30690.

16 000 HUF
43,24
47,06
Pataky Béla (1932-) 1979. Zsanai gázkitörés kétoldalas Br érem, eredeti tokban (70mm) T:1
30691.

Pataky Béla (1932-) 1979. "Zsanai gázkitörés" kétoldalas Br érem, eredeti tokban (70mm) T:1

2 400 HUF
Pátzay Pál (1896-1979) 1931. Ádám és Éva - 1930. Oct. 8.  Br emlékérem (66mm) T:2- HP: 3796.
30692.

Pátzay Pál (1896-1979) 1931. "Ádám és Éva - 1930. Oct. 8." Br emlékérem (66mm) T:2- HP: 3796.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF