Books: Other rarities Number of items: 597
1647291
16177
305
Other collectibles
Holub-Köpesdi: Magyar-Latin kéziszótár. Bp., 1881. Lauffer Vilmos. Korabeli aranyozott félbőr kötésben
1 000 HUF
1647398
16178
305
Other collectibles
Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás. 1-50 kötet. Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, néhány gerincen kopás, a kötetek nagy része szép állapotban
20 000 HUF
1649026
16179
305
Other collectibles
Reviczky Gyula: Magány. Ujabb költemények. Kiad. a Kisfaludy Társaság. Első kiadás.
Bp. 1889. Révai.Félvászon kötésben, jó állapotban
1 800 HUF
1648961
16180
305
Other collectibles
Juhász Gyula válogatott versei. Válogatta: Ertsey Péter. Szeged, 1947, Szukits. 192 p.Kiadói papírkötésben, kissé megviselt.
1 600 HUF
1649411
16181
305
Other collectibles
Almanach az 1894. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1894, Singer és Wolfner. Sérült gerincű félvászon kötésben.
1 800 HUF
1649413
16182
305
Other collectibles
Bókay Árpád: Vénygyűjtemény. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Foltos vászonkötésben.
1 800 HUF
1645136
16183
305
Other collectibles
2 800 HUF
1646870
16184
305
Other collectibles
Lőwy Salamon - Novák László: Betűművészet. Bp., 1926, Világosság Könyvnyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 800 HUF
1650386
16185
305
Other collectibles
Jókai Mór: Szélcsend alatt. Bp., 1895, Révai. Kopott, gazdagon díszített vászonkötésben.
2 400 HUF
1646142
16186
305
Other collectibles
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Thesaurus anecdoton hungarorum. VI. kötet. Korabeli félvászon kötésben.
1 800 HUF
1529290
16187
305
Other collectibles
5 000 HUF
1630563
16188
305
Other collectibles
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035