https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 597
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1640388
16513
305
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Günter Grass: Ráklépésben. Fordította: Magyar István. Bp., 2004, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1640389
16514
305
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
A görög irodalom világa. Európai Antológia: Görögország. Szerk.: Borzsák István. Fordította: Arany János, Borzsák István, Devecseri Gábor, Harmatta János, Jánosy István, Muraközy Gyula, Trencsényi-Waldapfel Imre. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
1644420
16515
305
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Székelyek a költők dalaiban
Összegyűjtötte Havadi Mihály Gábor Előszóval ell.: Benedek Elek Bp. é.n. Lampel. VII, 275 l. Fűzve, korabeli kötése elvált, újrakötésre szorul, lapok jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1644450
16516
305
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1916. szökőévre. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp,[1916], Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1644458
16517
305
0
1400
Books: Other rarities
Other collectibles
Acsády Károly: Párizsi tánc. Dedikált! Bp., 1943. Lux. Kiadói félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1617261
16518
305
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Boldizsár Iván: Nagy idők kis lexikonja. Bp.,(1942), Franklin. Kiadói papír-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1551344
16519
305
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
Mikszáth Kálmán: Jókai Mór élete és kora I. kötet. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1907, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Első kiadás. Kiadói illusztrált szecessziós egészvászon, Gottermayer N.-féle kötésben. Dr. Hirschler József (1874-1936) katolikus plébános, kanonok, pápai prelátus, művészeti író ex libris-szével. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1602429
16520
305
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Arany Koszorú. Arany János költeményeiből. Születése századik évfordulójának ünnepére. Bp., 1917, Franklin. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1598720
16521
305
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Isaák Mártha: Bilincsek. Bp., é.n., Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1598927
16522
305
0
2600
Books: Other rarities
Other collectibles
Mark Twain: Tamás úrfi léghajón (Tom Sawyer abroad.) Elbeszéli Huck Finn. Fordította Halász Gyula. Pólya Tibor (1886-1937) grafikus rajzaival. A borító illusztrációja Radó György (1907-) grafikus munkája. Bp., é.n., Athenaeum, 173 p. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés, egészoldalas illusztrációkkal.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1598950
16523
305
0
2600
Books: Other rarities
Other collectibles
Mark Twain: Koldus és királyfi. Fordította Fái J. Béla. Bp., é.n., Révai Irodalmi Intézet Nyomda. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, szövegközti illusztrációkkal.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1598868
16524
305
0
3600
Books: Other rarities
Other collectibles
Harriet Beecher Stowe: Tamás bátya kunyhója. I-II. kötet. Átdolgozta Dr. Darvai Móric. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai),179+1 p.+11 t.;185+1 p.+9 t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel, egészoldalas illusztrációkkal, három illusztráció kijár.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment