Books: History

Number of items: 214

15370.

3 000 HUF
Treasures of the central state archives in Prague. The state of Bohemia and Czechoslovakia in Documents 1158-1990. Exhibition catalouge. Szerk.: Eva Gregorovicová. Prága, 2001, Central State Archives in Prague. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, angol nyelven.
15371.

3 000 HUF
Dr. Padányi Viktor: Trianon 1920. június 4. Így történt.../Kelet és Nyugat között. Veszprém, 1990, Turul, 31 p. Kiadói tűzött papírkötés.
15372.

1 000 HUF
Lajtor László: Magyarország a század elején. Bp.,1942, Faust. Kiadói papírkötés.
15373.

1 000 HUF
15374.

3 000 HUF
Julianus barát és a Napkelet fölfedezése. Vál., bev.: Györffy György. Bp., 1986, Szépirodalmi (Magyar ritkaságok). Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15375.

1 000 HUF
Szegedi Tasziló: Magyarország története a szatmári békéig. A gimnázium és leánygimnázium VII. osztálya számára. Bp., 1941, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal.
15376.

1 600 HUF
Maurois, André: Anglia története I.-II. Fordította: Németh Andor. Bp., é.n..Írás. 707 p. Kiadói félvászon kötésben
15377.

1 200 HUF
Fournier Ágoston: Napoleon életrajza I-III. Bp., 1916. Magyar Tudományos Akadémia, Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban
15378.

3 000 HUF
15379.

1 600 HUF
15380.

2 200 HUF
5,95
6,47
15381.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF