Books: History

Number of items: 214

Takáts Sándor: Emlékezzünk eleinkről I-II. Bp., é.n. Genius. 594+(2)p. Kiadói díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A gerince picit sérült.
15322.

6 000 HUF
Hóman Bálint, Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. köt.+ Plusz egy II. és III. kötettel. (Összesen 7 kötet.) Bp., 1935-1936, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második, bővített, teljes kiadás. Kiadói félbőrkötésben, kopottas gerinccel és borítóval.+Török Pál: Hóman és Szekfű magyar története. Bp., é.n., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 47 p. Kiadói kissé szakadozott papírkötésben.
15323.

22 000 HUF
59,46
64,71
Tolnai Világtörténelme I-X.Teljes sorozat! Budapest, Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap és Könyvkiadó Vállalat. Aranyozott, színezett kiadói egészvászonkötés , 4253 p. Néhány kötet gerincének kötése laza, kis kopások a gerinceken, de alapvetően jó állapotban
15324.

20 000 HUF
54,05
58,82
Károlyi Árpád: Néhány történelmi tanulmány. Bp., 1930, MTA. Kiadói egészvászon-kötésben.
15325.

2 600 HUF
7,03
7,65
Pauler Gyula: A magyar nemzet története Szent Istvánig. Bp., 1900, MTA. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben.
15326.

3 600 HUF
9,73
10,59
Juhász Vilmos: Nagy hódítók. (Bp. 1942.) Béta. /Az emberi alkotás regényei II./ Aranyozott kiadói félvászon kötésben- Egy sarkán kis sérüléssel, hátoldalt folttal, egyébként jó állapotban.
15327.

1 000 HUF
Takáts Sándor: Magyar Nagyasszonyok I-II. kötet. (Egy kötetben.) Bp., é.n, Genius, (Konossy grafikai Műintézet-ny.),538+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés félvászon védőborítóval.
15328.

2 600 HUF
7,03
7,65
Némethy Géza: Vergilius élete és művei. Bp. 1902. MTA 472 p. Aranyozott gerincű egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel.
15329.

1 000 HUF
Tóth Béla: Magyar Ritkaságok. Képekkel és hasonmásokkal. Budapest, 1899. Athenaeum. Kopott kiadói egészvászon borítóban, X+329 p.
15330.

1 400 HUF
16
15331.

1 000 HUF
Benke József: Az arabok története. Bp., 1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. 614p. Jó állapotban.
15332.

1 400 HUF
9
15333.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF