Art-ceramics Number of items: 31
1556959
11069
304
Art-ceramics
Other collectibles
6 000 HUF
1624859
11070
304
Art-ceramics
Other collectibles
8 000 HUF
1521603
11071
304
50000
Art-ceramics
Other collectibles
50 000 HUF
1612402
11072
304
Art-ceramics
Other collectibles
Retro kis vázák ( 2 db), kézzel festett mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m:10-15 cm
1 200 HUF
934474
11073
304
Art-ceramics
Other collectibles
2 db fazekas kis tálka, kézzel festett, d:13,5 cm
1638122
11074
304
Art-ceramics
Other collectibles
Retro Ikebana tál, mázas kerámia, jelzett (K), hibátlan, d:17 cm, m:7,5 cm
2 600 HUF
1635021
11075
304
Art-ceramics
Other collectibles
Dekoratív mázas kerámia párologtató, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 15,5 cm + Mázas kerámia kis kiöntő, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 9 cm
1 200 HUF
1637034
11076
304
Art-ceramics
Other collectibles
Habán stílusú patikaedény, replika, kézzel festett, jelzett, lepattanással, m: 17 cm
1 000 HUF
1637019
11077
304
Art-ceramics
Other collectibles
Napraforgómintás mázas kerámia kínáló készlet, jelzettek, kopásokkal: 6 db kis tálka, d: 13 cm, 1 db nagy tál, d: 19,5 cm
4 000 HUF
1636833
11078
304
Art-ceramics
Other collectibles
Napraforgómotívumos kávés készlet, mázas kerámia, jelzett, kis kopásokkal: 8 db csésze + 6 db alj, d: 8 ill. 11,5 cm; fedeles kiöntő, m: 12,5 cm + cukortartó, m: 15×11,5×5 cm
3 600 HUF
1636801
11079
304
Art-ceramics
Other collectibles
Napraforgómotívumos teás készlet, mázas kerámia, jelzett, kis kopásokkal: 7 db csésze + 6 db alj, d: 11 ill. 16 cm; fedeles kanna, m: 15,5 cm + fedeles cukortartó, m: 12 cm, tejkiöntő: 13 cm
4 000 HUF
1637012
11080
304
Art-ceramics
Other collectibles
Fazekas díszváza, kézzel festett mázas cserép, kopott, jelzés nélkül, m:27 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035