Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 152

Holló Barnabás (1865-1917) 1901. A Budapesten megtartott IIIik Nemzetközi Tüzvédelmi Kongressus emlékére fém emlékplakett. Készítette: Köhler István Tüzoltószergyáros Budapest (~153x305mm) T:2 hátoldalán festékfoltok
30604.

Holló Barnabás (1865-1917) 1901. "A Budapesten megtartott IIIik Nemzetközi Tüzvédelmi Kongressus emlékére" fém emlékplakett. "Készítette: Köhler István Tüzoltószergyáros Budapest" (~153x305mm) T:2 hátoldalán festékfoltok

50 000 HUF
135,14
147,06
Iván István (1905-1968) 1964. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Nemzetközi Motivum és Olimpiai Bélyegkiállítás jelzett Ag emlékplakett (91,11g/0.935/49x65mm) T:2
30605.

Iván István (1905-1968) 1964. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Nemzetközi Motivum és Olimpiai Bélyegkiállítás" jelzett Ag emlékplakett (91,11g/0.935/49x65mm) T:2

1 000 HUF
28
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza Br emlékérem (42,5mm) + 1997. Fellner Jakab 1722-1780 / MÉE 27. Vándorgyűlése 1997. aug 9-10. Tata Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30606.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) + 1997. "Fellner Jakab 1722-1780 / MÉE 27. Vándorgyűlése 1997. aug 9-10. Tata" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2

1 600 HUF
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. MÉE - Keszthelyi Csoport 10 éves Ag emlékérem (4,08g/0.800/15mm) T:2(PP)
30607.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE - Keszthelyi Csoport 10 éves" Ag emlékérem (4,08g/0.800/15mm) T:2(PP)

2 000 HUF
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly Br emlékérem (42,5mm) + DN Keszthely Br emlékérem (32mm) T:2,2- patina
30608.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" Br emlékérem (42,5mm) + DN "Keszthely" Br emlékérem (32mm) T:2,2- patina

500 HUF
1,35
1,47
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. MÉE 25 éves Keszthely város Ag emlékérem (35,17g/0.835/42,5mm) T:1(PP) Adamo KE17
30609.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. MÉE "25 éves Keszthely város" Ag emlékérem (35,17g/0.835/42,5mm) T:1(PP) Adamo KE17

4 600 HUF
12,43
13,53
Kiss György (1943-) 1991. II. János Pál pápa látogatása hazánkban jelzett Ag emlékérem tokban (31,12g/0.999/42mm) T:1(PP) patina
30610.

Kiss György (1943-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása hazánkban" jelzett Ag emlékérem tokban (31,12g/0.999/42mm) T:1(PP) patina

5 000 HUF
Kiss István (1927-) 1978. Nagyméretű, honvédet és munkásokat ábrázoló Br plakett (129x303mm) eredeti dísztokban, beleragasztott táblán Emlékül a Magyar Néphadsereg Művelődési Háza új épületéhez nyújtott segítségéért T:1
30611.

Kiss István (1927-) 1978. Nagyméretű, honvédet és munkásokat ábrázoló Br plakett (129x303mm) eredeti dísztokban, beleragasztott táblán "Emlékül a Magyar Néphadsereg Művelődési Háza új épületéhez nyújtott segítségéért" T:1

9 000 HUF
24,32
26,47
Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2 kis ph.
30612.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. "Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás" ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2 kis ph.

1 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás Br emlékérem (40mm) T:2
30613.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. "Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás" Br emlékérem (40mm) T:2

1 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) DN Orvos sor / Semmelweis Ignác 1818-1865 Ag emlékérem (16,08g/0.925/32mm) T:2(PP) patina
30614.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Semmelweis Ignác 1818-1865" Ag emlékérem (16,08g/0.925/32mm) T:2(PP) patina

1 600 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) DN Orvos sor / Fodor József Ag emlékérem sérült ÁPV tokban (16,02g/0.925/32mm) T:1-(PP) patina
30615.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Fodor József" Ag emlékérem sérült ÁPV tokban (16,02g/0.925/32mm) T:1-(PP) patina

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF