Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 152

Bognár György (1944-) 1999. Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1999 aranyozott Br naptárérem (42,5mm) T:1 (PP)
30568.

Bognár György (1944-) 1999. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1999" aranyozott Br naptárérem (42,5mm) T:1 (PP)

800 HUF
Bognár György (1944-) DN Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945 Ag emlékérem sérült dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP karc
30569.

Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem sérült dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP karc

4 600 HUF
12,43
13,53
Borsos Miklós (1906-1990) 1955. Hommage a Picasso Br plakett (84mm) T:1-,2 Hungary 1955. Hommage a Picasso Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (84mm) C:AU,XF
30570.

Borsos Miklós (1906-1990) 1955. "Hommage a Picasso" Br plakett (84mm) T:1-,2 Hungary 1955. "Hommage a Picasso" Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (84mm) C:AU,XF

11 000 HUF
29,73
32,35
Borsos Miklós (1906-1990) 1955. Derkovits Gyula emlékének Br plakett (94mm) T:2 Hungary 1955. In memory of Gyula Derkovits Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (94mm) C:XF
30571.

Borsos Miklós (1906-1990) 1955. "Derkovits Gyula emlékének" Br plakett (94mm) T:2 Hungary 1955. "In memory of Gyula Derkovits" Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (94mm) C:XF

11 000 HUF
29,73
32,35
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. Arany János kétoldalas Br plakett, peremén sorszámozott 100/6 (117mm) T:2
30572.

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "Arany János" kétoldalas Br plakett, peremén sorszámozott "100/6" (117mm) T:2

18 000 HUF
48,65
52,94
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója Br emlékérem (70mm) T:1-
30573.

1 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. George Bush látogatása Magyarországon Br emlékérem (42,5mm) T:2
30574.

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Br emlékérem (42,5mm) T:2

800 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. George Bush látogatása Magyarországon Ag emlékérem (35,16g/0.835/42,5mm) T:PP
30575.

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Ag emlékérem (35,16g/0.835/42,5mm) T:PP

4 000 HUF
Búza Barna (1910-2010) 1975. Józsefváros / Felszabadulásunk 30. évfordulóján társadalmi munkáért Br emlékérem (78mm) T:2
30576.

Búza Barna (1910-2010) 1975. "Józsefváros / Felszabadulásunk 30. évfordulóján társadalmi munkáért" Br emlékérem (78mm) T:2

1 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. MÉE 3. Vándorgyűlése - Székesfehérvár / Gorsium Ag és Br emlékérem pár (24,88g/0.800/42,5mm) T:2 patina
30577.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE 3. Vándorgyűlése - Székesfehérvár / Gorsium" Ag és Br emlékérem pár (24,88g/0.800/42,5mm) T:2 patina

4 400 HUF
11,89
12,94
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. Kohó- és Gépipari Gazdasági, Szervezési, Számítástechnikai Intézet / 25 év a szervezés szolgálatában 1950-1975 Br plakett (81mm) T:2 patina
30578.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "Kohó- és Gépipari Gazdasági, Szervezési, Számítástechnikai Intézet / 25 év a szervezés szolgálatában 1950-1975" Br plakett (81mm) T:2 patina

1 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1985. OMÉK (Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest) Br emlékplakett, fa kerettel, a plakett nincs rögzítve (80mm) T:2
30579.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1985. "OMÉK (Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest)" Br emlékplakett, fa kerettel, a plakett nincs rögzítve (80mm) T:2

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF