Number of items: 308

Az Egyetemes Regénytár 3 kötete (Egy apácza története; Vénusz; A vasgyáros 1-2.; ). Bp., Singer és Wolfner. Kicsit kopott díszes vászonkötésben. + Tolnai Lajos: A grófné ura. Bp., 1897, Athenaeum (Az Athenaeum olvasótára). Kopott, díszes vászonkötésben.
15825.

1 200 HUF
Guy de Pourtalés: Berlioz élete. Fordította: Lányi Viktor. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadó egészvászon-kötésben. Szép állapotban.
15826.

800 HUF
Hegedüs Loránt: Két Andrássy és két Tisza. Bp., 1937, Athenaeum. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Szép állapotban.
15827.

2 400 HUF
15828.

800 HUF
15829.

4 000 HUF
15830.

2 200 HUF
5,95
6,47
F. W. Bain két munkája:  A hajnal leánya. Hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Fordítottta: Baktay Ervin. Bp., 1918, Rózsavölgyi, 160 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, hiányzó elülső szennylappal, megerősített kötéssel. A testetöltött hó. Hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Fordítottta: Baktay Ervin. Bp., 1920, Rózsavölgyi,190 p. Kiadói egészvászon-kötésben, hiányzó szennylapokkal, az utolsó lap hiányzik.
15831.

1 600 HUF
15832.

1 000 HUF
Margaret Mitchell: Elfujta a szél. Fordította Kosáryné Réz Lola. Bp., é.n., Uj Idok Irodami Intézet Rt. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borító foltos, és gerince kissé sérült, a papírborító szakadozott.
15833.

1 600 HUF
Kölcsei Kölcsey Ferenc minden munkái sorozat három kötete (5-6.,9.,10.). Bp., 1886-1887, Franklin-Társulat. Harmadik, bővített kiadás. Egységes festett, aranyozott vaknyomásos kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, márványozott lapélekkel, megviselt állapotban, a borító és a gerinc, kopott, foltos, két kötetnél (9-10.) a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van, a 5-6. kötetből egy lap kijár.
15834.

1 200 HUF
15835.

2 600 HUF
7,03
7,65
15836.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF