Books: History

Number of items: 127

15201.

16 000 HUF
43,24
47,06
Takáts Sándor: Magyar küzdelmek I-II. Bp., é.n., Genius. 578 p. Dúsan aranyozott gerincű kiadói félbőr kötésben. Az előzéklap mindkét kötetből hiányzik
15202.

8 000 HUF
15203.

16 000 HUF
43,24
47,06
Papp György: A magyarság és a bizánci kereszténység kapcsolatának kezdetei. Kézirat gyanánt. Nyíregyháza, 1938, Görögkatolikus Élet. Részben elváló papírkötésben, jó állapotban.
15204.

1 800 HUF
Surányi Lajos: A dunai népek tragédiája és Csehszlovákia. Bp., Szerző Kiadása. II. és III. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15205.

1 200 HUF
Baján Mihály: László főherczeg élete és halála. Bp., 1896, Szent István Társulat. Kissé megviselt vászonkötésben
15206.

1 400 HUF
Magyarország a XX. században I-V. kötet. Szerk.: Kollega Tarsoly István. Szekszárd, 1996, Babits Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15207.

6 000 HUF
15208.

1 600 HUF
15209.

3 000 HUF
Székely József: Kossuth fogsága és Pestvármegye rendei. Pestvármegye Levéltárában őrzött adatok nyomán. Bp.,1895, Athenaeum. Kiadói papírkötés, széteső állapotban, a borító sérült, hiányos, de az oldalak éppek, a lapok egy része felvágatlan.
15210.

1 200 HUF
Az ezeréves Magyarország multjából és jelenéből. Összeállította Gelléri Mór. Bp., 1896, Pesti Könyvnyomda Rt., 180+1 p. + 6 t. (színes lith.). Átkötött egészvászon-kötésben, 6 színes lithográfiával, szövegközti képekkel illusztrálva. Jó állapotban.
15211.

4 000 HUF
Pest-budai hivatali utasítások a XVIII. században. Szerk.: Bónis György. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai VI. Bp., 1974, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. Jó állapotban.
15212.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF