Number of items: 71

11161.

1 000 HUF
Dekoratív kobaltkék kisváza, jelzett, apró kopásokkal, m: 15 cm
11162.

1 600 HUF
Kobaltkék német porcelán tányér, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 20,5 cm
11163.

1 600 HUF
cca 1900 Galagonya mintás tál, részben kézzel festett, kopott, 29×37,5 cm
11164.

1 200 HUF
Jelzett szovjet tálka készlet, tálka aljjal, kanna, kopott, egyik csészén lepattanással
11165.

1 400 HUF
3 db levonóképes szószos kiöntő, jelzett, hibátlan, h:18-20 cm
11166.

2 000 HUF
Jelzett német mini gyertyatartó (9db), matricás, hibátlan m: 3cm
11167.

1 000 HUF
Kis kínai porcelán tétel: 6 db kékfestéses evőtálka, d: 11,5 cm + 6 db kékfestéses kanál, h: 14 cm, kézzel festettek, jelzettek, kis kopásokkal, összesen 12 db
11168.

3 000 HUF
Kennedy arcképével és mondásával díszített porcelán hamutál, matricás, jelzés nélkül, kopott, 14,5×15×4 cm
11169.

1 400 HUF
2 db porcelán tárgy: Hollóházi vajtartó és RMR Roesler cukorkatartó, kézzel festett, jelzettek, egyiken apró kopások, m: 6 és 12 cm
11170.

1 600 HUF
Szerelmespár, jelzett szovjet porcelán, kézzel festett, kis lepattanásokkal, m: 28 cm
11171.

2 000 HUF
Porcelán kanna, jelzés nélkül, kopott, m: 24 cm
11172.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF