Books: Travelling, Local History Number of items: 150
1598716
15036
303
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
2 800 HUF
1627617
15037
303
Other collectibles
Budapesti képes térképkalauz. Szerk.: Szöllősi Ernő. Sok fotóval illusztrált kiadvány. Bp., 1957, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói tűzött papírkötés.
1 200 HUF
1628646
15038
303
Other collectibles
Dr. Karl János, Dr. vitéz Temesy Győző: A magyar föld és népe. Földrajz a gimnázium és leánygimnázium I, osztálya számára. Bp., 1938, Franklin. Átkötött félvászon-kötés.
1 000 HUF
1627456
15039
303
Other collectibles
Archívum 2. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, 1974. Készült 1000 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
1627493
15040
303
Other collectibles
Bálint Sándor: Szeged városa. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
1 200 HUF
1629967
15041
303
Other collectibles
Pest-budai városképek. Bevezetőt írta: Granasztói Pál. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben. 1631309
15042
303
Other collectibles
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban. 1630629
15043
303
Other collectibles
Rómer Flóris: A Bakony. Természetrajzi és régészeti vázlat. Bp., 1990, Európa Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben, papír védőborítóval. Reprint kiadás.
1 200 HUF
1628047
15044
303
Other collectibles
Novák László: Fejfák a Duna-Tisza közén. Arany János Múzeum Kismonográfiái 1. Nagykőrös, 1984, Arany János Múzeum. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
1629348
15045
303
Other collectibles
Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, 1932, Erdélyi Szépmíves Céh. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1628107
15046
303
Other collectibles
Prinz Gyula: Hat világrész földrajza. Bp.,1943, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos borítóval.
1 000 HUF
1630979
15047
303
Other collectibles
Bernard Le Calloc'h: Kőrösi Csoma Sándor útinaplója. Örvös Lajos fordítása. Bp., 2000, Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035