Gárdonyi Géza: Göre Gábor regényei, 6 kötet:
Göre Martsa lakodalma. Más esetök is vagynak az könyvbe. Második eresztés.
Durbints Sógor. Második eresztés. 15/16., 17/18., 31/32.,33/34., 35/36.,63/64. oldalaknál a lapok javítottak.
A pesti úr. 79/80., 95/96. oldalaknál a lapok javítottak.
A Kátsa. A címképnél az oldal javított.
Veszödelmek, más szóval nem matska ugrás ide amerika se. Második eresztés.
Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Harmadik eresztés.
Bp., é.n., Singer és Wolfner. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula, fametszetekkel díszítette: Buday György. Második, bővített kiadás. Bp., 1935, Egyetemi Nyomda. 344 l. Kiadói, kissé sérült papírkötésben.
Alexandra Rachmanova: Szerelem, cseka, halál...Egy orosz diáklány naplója. Fordította Benedek Marcell. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n., Dante. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, javított gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Kovácsy Béla - Monostori Károly A ló és tenyésztése. 600 képpel, 14 műmelléklettel és 1 színes lótenyésztési térképpel.
Bp., 1905. Pátria. XII+653+(3) p. + 14 tábla +1 térkép (kihajtható). Kiadói, festett, feliratos egészvászon kötésben. Egy lap gyűrött szélű és kijár, egyébként jó állapotban
Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Bocskay István, Bethlen Gábor, Pázmány Péter, Szenci Molnár Albert, Apáczai Csere János. Bp., 1906, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Kóka Rozália: Egy asszon két vétkecskéje. Bukovinai székely gyimesi és moldvai csángó népi szerelmes történetek. Eredeti gyűjtések alapján. Horóczi Margit illusztrációival. Bp.,2002, Timp Kft. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.