Number of items: 457

16275.

800 HUF
16276.

5 000 HUF
16277.

1 600 HUF
16278.

1 600 HUF
16279.

1 000 HUF
Kolozsvári Grandpierre Emil: Harmatcseppek. Bp., 1974, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16280.

2 000 HUF
Comte de Gobineau: A reneissance. Savonarola, Borgia Cézár, II. Gyula, X. Leó, Michelangelo történelmi jelenetek. Fordította Kuncz Aladár. Bp., é.n., Genius Kiadás, XVI+434 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos gerinccel.
16281.

1 000 HUF
Oláh György: Lázadás a Tiszánál. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, az eredeti papírborítóban.
16282.

1 200 HUF
Verne Gyula: Az úszó város. Az ostrom-záron keresztül! Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált, kopottas egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.
16283.

1 600 HUF
Vajthó László: Magyar idézetek könyve. Bp., 1942, K.M. Egyetemi Ny. 319 p. Kiadói, kissé laza félvászonkötésben.
16284.

1 000 HUF
Szentjóbi Szabó László költői munkái. Összeszedte Toldy Ferencz. Pest, 1865. Heckenast Gusztáv. 214 p. Kiadói, sérült, ragasztott papírkötésben. A gerincét javították.
16285.

2 000 HUF
16286.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF