Number of items: 457

16143.

1 600 HUF
16144.

1 200 HUF
16145.

1 200 HUF
16146.

1 200 HUF
16147.

1 000 HUF
16148.

1 200 HUF
Mátyás király tréfái. Öszegyűjtötte: Szép Ernő. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
16149.

800 HUF
Erik Hansen: Az aranyfolyó országa. Leidenfrost Sándor rajzaival. Bp., 1923, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, névbejegyzésekkel.
16150.

800 HUF
Jean Effel: Amikor az állatok beszéltek. Bp., 1957, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötésben. Jó állapotban.
16151.

1 000 HUF
Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versfordítások második gyüjteménye. Bp.. 1948. Egyetemi Ny. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
16152.

1 200 HUF
16153.

2 000 HUF
16154.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF