Number of items: 457

Dante Alighieri: Dante Komédiája I-III.+Az új élet. Dante Komédiája. I. A Pokol. II. A Purgatórium. III. A Paradicsom. Fordította Babits Mihály. Bp., 1913, Révai, 332 p.+12 t.+296 p.+12 t.+320 p.+12 t. Tizenkét (x3) régi kép hasonmásával, Zádor István könyvdíszeivel. Kiadói vaknyomásos, dombornyomott egészbőr-kötésben, I. és IIIl., kötetek gerince bordázott, II. kötet gerincén kis kopásnyomokkal. Jó állapotban.+ Dante: Az új élet. Fordította Ferenczi Zoltán. Bevezetéssel ellátta Berzeviczy Albert. Rossetti Dante Gabrielle képeivel. Bp.,[1921], Révai, Pallas-ny.,143 p.+8 t.(a képek előtt hártyapapírral.) Bordázott gerincű félbőr-kötés. Számozott (1000/937.), Ferenczi Zoltán által aláírt példány. Jó állapotban./ Dante Alighieri: Divine Comedy I-III.+The new life. Transleted by Mihály Babits, Zoltán Ferenczi. Bp., 1913-1921, Révai. Full leather, and half leather-binding. 937. numbered copy, with the signature of translator Zoltán Ferenczi.
15830.

26 000 HUF
70,27
76,47
15831.

24 000 HUF
64,86
70,59
15832.

6 000 HUF
15833.

4 000 HUF
Kassák Lajos: Novelláskönyv. Válogatott novellák 1911-1919. Bécs, 1921, Bán Verlag. Kiadói papírkötésben, viseltes gerinccel és borítóval.
15834.

3 000 HUF
13
Harminc év 1877-1907. A Budapest jubileumi albuma. Írták a Budapest volt és jelenlegi munkatársai. Budapest,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben, kissé kopott gerinccel, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban. Wodianer Fülöp (1820-1899) 1876-ban alapította meg a Budapest című képes napilapot, amely népszerű, fontos lappá nőtte ki magát. Többek között Thaly Kálmán, Gracza György, Batthyány Tivadar és mások írásaival és Homicskó Athanáz, Nemes Mihály, Belloni László képeivel.
15835.

Harminc év 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Budapest,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben, kissé kopott gerinccel, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban. Wodianer Fülöp (1820-1899) 1876-ban alapította meg a Budapest című képes napilapot, amely népszerű, fontos lappá nőtte ki magát. Többek között Thaly Kálmán, Gracza György, Batthyány Tivadar és mások írásaival és Homicskó Athanáz, Nemes Mihály, Belloni László képeivel.

5 000 HUF
15836.

5 000 HUF
15837.

4 000 HUF
Harsányi Lajos: Az elragadott herceg. Szent Imre herceg életregénye. Serédi Jusztinián bevezetőjével. Jaschik Álmos borítójával, képeivel, és könyvdíszeivel illusztrálva. Budapest,1930,Hornyánszky V. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15838.

3 000 HUF
Ego: A komoly Novák Magda. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1912, Singer és Wolfner, 114 p.+4 t. Kiadói festett egészvászon-kötés, Leszik K.-kötésében, kissé gyűrött elülső szennylappal, jó állapotban.
15839.

4 000 HUF
Tutsek Anna: Az édes otthon. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 182 p.+ 4 t.. Negyedik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos gerinccel, de egyébként jó állapotban.
15840.

4 000 HUF
15841.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF