Books: History

Number of items: 143

15301.

8 000 HUF
Ipolyi Arnold kisebb munkái III. kötet. Magyar történelmi, s egyhátörténeti tanulmányok. A szerző megbízásából közrebocsájtja volt könyvtárnoka Bunyitay Vincze. Budapest, 1887, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötés. Jó állapotban.
15302.

5 000 HUF
15303.

1 800 HUF
15304.

2 800 HUF
7,57
8,24
15305.

2 200 HUF
5,95
6,47
15306.

4 000 HUF
15307.

1 200 HUF
6 db történelem, hadtörténet témájú könyv: Karasai Elek-Karsai László: A Szálasi per. Németh Pál: Levelek F-nének. Vécsey Aurél: Magyar tragédia. A Don-kanyar. A Nemzeti öncélúságért! Gömbös Gyula miniszterelnők tizenkét beszéde. Reprint kiadás. Gondos Ernő: Az első világháború. Képes Történelem Sorozat. Fekete Gyula: Fortélyos félelem igazgat. Képes Történelem Sorozat.
15308.

1 000 HUF
Fruin Róbert: Tíz év a németalföldi szabadságharczból (1588-1598) II. kötet. Bp., 1917, MTA. Kiadói kopottas egészvászon sorozatkötésben.
15309.

800 HUF
15310.

1 800 HUF
Mód Aladár: 400 év küzdelem az önálló Magyarországért. Bp., 1945, Szikra. Második, bővített kiadás. Átkötött kopottas illusztrált félvászon-kötés.
15311.

1 600 HUF
15312.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF