Books: Travelling, Local History

Number of items: 138

15012.

1 200 HUF
Tolnay Gábor: Föld - ember - törvény. Adatok, tények, következtetések Dévaványa mezőgazdaságának és mezőgazdasági népességének történetéből a XX. század első felében (1895-1950). Szolnok, 2004, Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15013.

2 200 HUF
5,95
6,47
Ambrus Zoltán: Budapesti mesék. Bp., 1908, Révai. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15014.

2 000 HUF
Józsa László: Megszentelt kövek. Kápolnák, szobrok, keresztek és temetők Kunszentmártonban. Szeged, 1999, Néprajzi Tanszék. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15015.

2 000 HUF
15016.

2 000 HUF
15017.

1 800 HUF
Truskovszky Dezső: Pozsonyi séták. Bp., 1939, Officina. Kiadói kartonált kötés, fotókkal gazdagon illusztrált, térképpel, jó állapotban.
15018.

2 400 HUF
Dr. Dudich Endre: Az Aggteleki-cseppkőbarlang és környéke. Népszerű Természettudományi Könyvtár 12. Bp., 1932, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15019.

2 000 HUF
15020.

2 800 HUF
7,57
8,24
15021.

2 800 HUF
7,57
8,24
15022.

2 600 HUF
7,03
7,65
15023.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF