Books: Travelling, Local History Number of items: 76
1574985
15012
300
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Trencsényi-Waldapfel Imre: A régi Pest-Buda. Egykorú képek és leírások. 1944, Officina. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, volt könyvtári példány. 1607227
15013
300
Other collectibles
Dr. Gáll Imre: A budapesti Duna-hidak. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 400 HUF
1607326
15014
300
Other collectibles
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés. Jó állapotban.
2 600 HUF
1581321
15015
300
Other collectibles
1 200 HUF
1607263
15016
300
Other collectibles
Batár Attila: A sokrétű víziváros. 2002. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
1587696
15017
300
Other collectibles
Patrick Leigh Fermor: Erdők s vizek közt. Esztergomtól Brassóig gyalogszerrel 1934-ben. Bp., 2002, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
1581290
15018
300
Other collectibles
1 600 HUF
1529144
15019
300
Other collectibles
1 600 HUF
1458241
15020
300
Other collectibles
2 000 HUF
1558508
15021
300
Other collectibles
1 200 HUF
1609073
15022
300
Other collectibles
Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 200 HUF
1607237
15023
300
Other collectibles
2 db könyv-Major Máté: Vágó Péter. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban + Pierre Vágó: egy mozgalmas élet. Bp., 2002, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035