https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 265

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Csiky Gergely: A jóslat. Vígjáték öt felvonásban. Második kiadás. Budapest, 1879, Tettey Nándor és társa, 132 p. Kiadói papírkötésben, az előzéklapon ceruzás firkával, de alapvetően jó állapotban.
15625.

Csiky Gergely: A jóslat. Vígjáték öt felvonásban. Második kiadás. Budapest, 1879, Tettey Nándor és társa, 132 p. Kiadói papírkötésben, az előzéklapon ceruzás firkával, de alapvetően jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Kürthy Emilné: A Kovács-leányok és egyéb elbeszélések. 46 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. 183 p. Szövegközti képekkel, rajzokkal, Festett, kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc felső részén apró sérülés.
15626.

Kürthy Emilné: A Kovács-leányok és egyéb elbeszélések. 46 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. 183 p. Szövegközti képekkel, rajzokkal, Festett, kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc felső részén apró sérülés.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Vidor Imre: Vándor a nagy uton. Bp., 1930, Minerva. A szerző aláírását tartalmazó beragasztott lappal. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A borító sarka hiányos. Felvágatlan.
15627.

Vidor Imre: Vándor a nagy uton. Bp., 1930, Minerva. A szerző aláírását tartalmazó beragasztott lappal. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A borító sarka hiányos. Felvágatlan.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
15628.

Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
Nyirő József: Uz Bence. Budapest, 1936, Révai KIadás. Kiadói halinakötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
15629.

Nyirő József: Uz Bence. Budapest, 1936, Révai KIadás. Kiadói halinakötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Balassa József: A magyar nyelv szótára II. kötet. Budapest, 1940, Grill Károly. Átkötött félvászonkötés. Jó állapotban.
15630.

Balassa József: A magyar nyelv szótára II. kötet. Budapest, 1940, Grill Károly. Átkötött félvászonkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Jolsvai András: Apák és fiók. Bp., 1999, Univesitas. Kiadói papírkötés.
15631.

Jolsvai András: Apák és fiók. Bp., 1999, Univesitas. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Molnár Ferenc: Az éhes város II. kötet. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel.
15632.

Molnár Ferenc: Az éhes város II. kötet. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Karinthy Frigyes: Heuréka. Budapest, 1927, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.,186 p. Átkötött egészvászon kötés, kissé foltos borítóval, kissé vetemedett kötéssel. Első kiadás.
15633.

Karinthy Frigyes: Heuréka. Budapest, 1927, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.,186 p. Átkötött egészvászon kötés, kissé foltos borítóval, kissé vetemedett kötéssel. Első kiadás.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Pátkai Pál: Az utolsó óra munkásaihoz. Szellemi tanítások Pál beszélő médium útján. III. kötet. Hatások és viszonthatások. Bp., 1939, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Kiadói, enyhé viseltes papírkötésben, gerincén kis sérüléssel..
15634.

Pátkai Pál: Az utolsó óra munkásaihoz. Szellemi tanítások Pál beszélő médium útján. III. kötet. Hatások és viszonthatások. Bp., 1939, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Kiadói, enyhé viseltes papírkötésben, gerincén kis sérüléssel..

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Vécsei Miklós: Négyszemközt híres emberekkel. Arcképek.Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó Rt. Papírkötés, megviselt állapotban, a borítója hiányzik, a gerince javított.
15635.

Vécsei Miklós: Négyszemközt híres emberekkel. Arcképek.Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó Rt. Papírkötés, megviselt állapotban, a borítója hiányzik, a gerince javított.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Magyar Jövő Könyvtára 18. Bp., é.n., Magyar Jövő Ifj. Irodalmi Rt., Stephaneum-ny. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
15636.

Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Magyar Jövő Könyvtára 18. Bp., é.n., Magyar Jövő Ifj. Irodalmi Rt., Stephaneum-ny. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment