https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books and Documents with low starting prices

Number of items: 115

Auction is over! Item soon called at the auction hall
József Mindszenty: Devant le tribunal du peuple. Bp., 1949. Éd. d État. 205 p. Kiadói félvászonkötésben.
15957.

József Mindszenty: Devant le tribunal du peuple. Bp., 1949. Éd. d État. 205 p. Kiadói félvászonkötésben.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
3
Duff Cooper: Haig. Ein Mann und eine Epoche. Budapest, é.n., Otto Schlegel. Kiadói egészvászon kötés, kissé viseltes gerinccel, foltos borítóval, fotókkal, és kihajtható térképekkel ábrázolva, német nyelven.
15958.

Duff Cooper: Haig. Ein Mann und eine Epoche. Budapest, é.n., Otto Schlegel. Kiadói egészvászon kötés, kissé viseltes gerinccel, foltos borítóval, fotókkal, és kihajtható térképekkel ábrázolva, német nyelven.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp., 1943, Fővárosi Könyvkiadó Kft. I. kiadás. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotú.
15959.

Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp., 1943, Fővárosi Könyvkiadó Kft. I. kiadás. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotú.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
2
Wilhelm Braun-Feldweg: Ipar és forma. Fordította Rozgonyi Ádám. Művészet és elmélet. Bp., 1978, Corvina. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15960.

Wilhelm Braun-Feldweg: Ipar és forma. Fordította Rozgonyi Ádám. Művészet és elmélet. Bp., 1978, Corvina. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
2
Tóth Imre mk. őrnagy: Hagyományos és Reaktív Fegyverzeti Eszközök Alkatrészek Felújítása. Bp., 1980, Magyar Néphadsereg Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola. Kiadói ragasztott papír.
15961.

Tóth Imre mk. őrnagy: Hagyományos és Reaktív Fegyverzeti Eszközök Alkatrészek Felújítása. Bp., 1980, Magyar Néphadsereg Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola. Kiadói ragasztott papír.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
2
Horváth Mihály: A magyarok története II. Pápa, 1843. Aranyozott gerincű félvászon borító, 391 p. Töredék kötet. A borító kopott. Az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzés. A II. kötet lapjain pecséttel. (390-391 p.)
15962.

Horváth Mihály: A magyarok története II. Pápa, 1843. Aranyozott gerincű félvászon borító, 391 p. Töredék kötet. A borító kopott. Az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzés. A II. kötet lapjain pecséttel. (390-391 p.)

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
14
Kadić Ottokár: A magyar barlangkutatás ősrégészeti eredményei. Székfoglaló. Bp., 1930, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. (A Szent István Akadémia mennyiségtan-, természettudományi osztályának felolvasásai 2. köt. 8. sz.). Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 12 p. /  Paperback, worn-out, otherwise in good condition, 12 p.
15963.

Kadić Ottokár: A magyar barlangkutatás ősrégészeti eredményei. Székfoglaló. Bp., 1930, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. (A Szent István Akadémia mennyiségtan-, természettudományi osztályának felolvasásai 2. köt. 8. sz.). Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 12 p. / Paperback, worn-out, otherwise in good condition, 12 p.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
5
Karczag Vilmos: A magyar állam élete. (A magyar állam-élet monográfiája) Bp., 1932, Révai. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben.
15964.

Karczag Vilmos: A magyar állam élete. (A magyar állam-élet monográfiája) Bp., 1932, Révai. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
15
Szécsy János: Az erőszak kora. Fejezetek egy egy közjáték lélektanából. Budapest, 1943, Pharos. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, a gerince picit hiányos, a kötése laza, a könyvben ceruzás aláhúzásokkal.
15965.

Szécsy János: Az erőszak kora. Fejezetek egy egy közjáték lélektanából. Budapest, 1943, Pharos. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, a gerince picit hiányos, a kötése laza, a könyvben ceruzás aláhúzásokkal.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Vegyes kertészeti könyvek a Kincses Könyvek sorozatból, 2 db:  Jeszenszky Árpád: Zöldségfélék korai termesztése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozot és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a kötése sérült.  Dr. Erdélyi Tibor, Tengerdi János: Permezetés, porozás. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, egy-két helyen tollal aláhúzás.
15966.

Vegyes kertészeti könyvek a Kincses Könyvek sorozatból, 2 db: Jeszenszky Árpád: Zöldségfélék korai termesztése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozot és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a kötése sérült. Dr. Erdélyi Tibor, Tengerdi János: Permezetés, porozás. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, egy-két helyen tollal aláhúzás.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Vegyes kertészeti könyvek, 3 db: Mohácsy Mátyás: Gyümölcstermesztés házi-háztáji kertekben. Bp., 1968, Mezőgazdasági Kiadói. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, ragasztásnyomokkal.  Horváth Sándor: Szőlő a házikertben. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.  Oláh Sándor: A családi ház kertje. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
15967.

Vegyes kertészeti könyvek, 3 db: Mohácsy Mátyás: Gyümölcstermesztés házi-háztáji kertekben. Bp., 1968, Mezőgazdasági Kiadói. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, ragasztásnyomokkal. Horváth Sándor: Szőlő a házikertben. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. Oláh Sándor: A családi ház kertje. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Serényi H. Zsigmond. Formák fehérben - Forms in White. Budapest, 2005, King Print Nyomda, 26 p. Kiadói papírkötés. A művész által aláírt kiállítás katalógus.
15969.

Serényi H. Zsigmond. Formák fehérben - Forms in White. Budapest, 2005, King Print Nyomda, 26 p. Kiadói papírkötés. A művész által aláírt kiállítás katalógus.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
2

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment