https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 299

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Magyar Jövő Toldy-könyvtárának három kötete (11.,12.,16.) Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde, Vörösmarty Mihály: A két szomszédvár, Petőfi Sándor János vitéz. Bp., 1924, Magyar Jövő Ifjúsági Irodalmi Rt. Kiadói félvászon-kötés, az egyik borító kopottas. volt könyvtári példányok.
15742.

Magyar Jövő Toldy-könyvtárának három kötete (11.,12.,16.) Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde, Vörösmarty Mihály: A két szomszédvár, Petőfi Sándor János vitéz. Bp., 1924, Magyar Jövő Ifjúsági Irodalmi Rt. Kiadói félvászon-kötés, az egyik borító kopottas. volt könyvtári példányok.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Arion lantján. 2500 év európa költészetéből. Fordította Kolos Marcell. (München), (1944), Veritás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papírborítóval, szakadt papírborítóval, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
15743.

Arion lantján. 2500 év európa költészetéből. Fordította Kolos Marcell. (München), (1944), Veritás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papírborítóval, szakadt papírborítóval, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest , 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinccel, és kissé laza kötéssel.
15744.

Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest , 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinccel, és kissé laza kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Dr. H Wichelhaus: Sulfurieren, alkalischmelze der sulfosäuren, esterifizieren. Leipzig, 1911, Otto Spamer. Kiadói egészvászon-kötésben, számos ábrával.
15745.

Dr. H Wichelhaus: Sulfurieren, alkalischmelze der sulfosäuren, esterifizieren. Leipzig, 1911, Otto Spamer. Kiadói egészvászon-kötésben, számos ábrával.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Lev Tolsztoj: Feltámadás. Fordította: Szőllősy Klára. Bp., 2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15746.

Lev Tolsztoj: Feltámadás. Fordította: Szőllősy Klára. Bp., 2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Révay József: Ókori író - mai olvasó. Panthenon-tanulmányok 2. Bp., 1942, Panthenon, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal, Athenaeum könyvesbolt címkéjével, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
15747.

Révay József: Ókori író - mai olvasó. Panthenon-tanulmányok 2. Bp., 1942, Panthenon, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal, Athenaeum könyvesbolt címkéjével, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Boross Mihály: Kegyeletek oltára. Boross Mihály munkái I. kötet 1. füzet II. kötet 1. füzet. Pest, 1859, Oszterlamm Károly, 94+102+2 p. Könyvkötői aranyozott egészvászon-kötés, Krausz Ármin könyvkötészetéből (Veszprém), kopottas, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal, foltos lapokkal, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
15748.

Boross Mihály: Kegyeletek oltára. Boross Mihály munkái I. kötet 1. füzet II. kötet 1. füzet. Pest, 1859, Oszterlamm Károly, 94+102+2 p. Könyvkötői aranyozott egészvászon-kötés, Krausz Ármin könyvkötészetéből (Veszprém), kopottas, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal, foltos lapokkal, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15749.

Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Juhász Gergely: Klopstock magyar utókora. Minerva-könyvtár XLVIII. Bp., 1935, Minerva. Kiadói papírkötés.
15750.

Juhász Gergely: Klopstock magyar utókora. Minerva-könyvtár XLVIII. Bp., 1935, Minerva. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
0
József Attila Kiszombori versesfüzet 1922.: József Attila Kiszombori versesfüzet 1922. (Hasonmás-kiadás)+Stoll Béla,Tóth Ferenc: József Attila kiszombori versesfüzetéről. A Makói Múzeum Füzetei 88. Makó, 1997, József Attila Múzeum. Kiadói papírmappában, kissé viseltes papír mappában, de belül jó állapotban.
15751.

József Attila Kiszombori versesfüzet 1922.: József Attila Kiszombori versesfüzet 1922. (Hasonmás-kiadás)+Stoll Béla,Tóth Ferenc: József Attila kiszombori versesfüzetéről. A Makói Múzeum Füzetei 88. Makó, 1997, József Attila Múzeum. Kiadói papírmappában, kissé viseltes papír mappában, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Németh Antal: Bánk Bán száz éve a színpadon. Budapest, 1935, Budapest Székesfőváros kiadása. Első kiadás. Kiadói papírkötés, picit foltos borítóval, picit szakadt gerinccel, de alapvetően jó állapotban. A szerző, Németh Antal (1903-1968) a Nemzeti Színház igazgatójától (1935-1944) Liszt Néci-nek (Liszt Nándor) a Nemzeti Színház titkárának szóló dedikációival.
15752.

Németh Antal: Bánk Bán száz éve a színpadon. Budapest, 1935, Budapest Székesfőváros kiadása. Első kiadás. Kiadói papírkötés, picit foltos borítóval, picit szakadt gerinccel, de alapvetően jó állapotban. A szerző, Németh Antal (1903-1968) a Nemzeti Színház igazgatójától (1935-1944) Liszt "Néci-nek" (Liszt Nándor) a Nemzeti Színház titkárának szóló dedikációival.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Kőszeg, é.n., Emericanum Irodalmi és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, javított gerinccel, pár lapszél és a borító foltos.
15753.

Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Kőszeg, é.n., Emericanum Irodalmi és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, javított gerinccel, pár lapszél és a borító foltos.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

During the floor auction, you can follow the items that are currently being auctioned here, and you will be able to make an offer here.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment