Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 75

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád Ag és Br emlékérem pár (25,24g/0.800/42,5mm) T:1- kis patina
30543.

4 400 HUF
11,89
12,94
Madarassy Walter (1909-1994) 1947. Budapest Székesfőváros Vízművei / Az Vízművek 80 éves fennállásának és az ostrom utáni újjáépítésének emlékére kétoldalas Br plakett (49x82mm) T:2,2-
30544.

Madarassy Walter (1909-1994) 1947. "Budapest Székesfőváros Vízművei / Az Vízművek 80 éves fennállásának és az ostrom utáni újjáépítésének emlékére" kétoldalas Br plakett (49x82mm) T:2,2-

5 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. Rákóczi Ferenc / 1676-1976 Ag és Br emlékérem pár (25,26g/0.800/42,5mm) T:1-
30545.

4 600 HUF
12,43
13,53
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993. ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:2 (PP) patina
30546.

Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993." ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:2 (PP) patina

500 HUF
1,35
1,47
Mladonyiczky Béla (1936-1995) DN Köszönet a Munkával Töltött Évekért Br emlékplakett eredeti dísztokban (97mm) T:2
30547.

Mladonyiczky Béla (1936-1995) DN "Köszönet a Munkával Töltött Évekért" Br emlékplakett eredeti dísztokban (97mm) T:2

1 000 HUF
Nagy István (1920-) 1975. MÉE 6. Vándorgyűlése - Szolnok Ag és Br emlékérem pár (25,5g/0.800/42,5mm) T:1,1-
30548.

4 400 HUF
11,89
12,94
Nagy István János (1938-) 1987. A KISZ zászlóbontásának XXX. évfordulójára Br emlékplakett dísztokban (94mm) T:2
30549.

Nagy István János (1938-) 1987. "A KISZ zászlóbontásának XXX. évfordulójára" Br emlékplakett dísztokban (94mm) T:2

1 000 HUF
Nagy József (1931-) 1984. 22. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás - Nagykanizsa kerámia plakett falapra ragasztva, a fatalp hátulján lyuk a felfüggesztéshez (plakett ~110mm, falap 129mm) T:2
30550.

1 400 HUF
Peternák Gusztáv (1928-) 1988. MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis Ag és Br emlékérem pár (25,41g/0.800/42,5mm) T:1-,2 kis patina, kis ph.
30551.

4 400 HUF
11,89
12,94
Pető Hunor (1968- ) 2005- Szépirodalmi Figyelő-díj Br plakett, eredeti dísztokban (172g/71mm) T:2 fo. / Hungary 2005- Szépirodalmi Figyelő-díj Literature Award, Br plaque in original case. Sign.: Hunor Pető (172g/71mm) C:XF spotted
30552.

6 000 HUF
Rajki László (1939- ) 1987. Dr. Kaáli Nagy Géza biológiai tehetségtámogató díj - Táncsics Gimnázium Orosháza Br plakett (92mm) T:1-,2 kis öntési hiba
30553.

4 000 HUF
Szántó Gergely (1886-1962) 1927. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda Br emlékérem, kitámasztható bársony asztali tartóval (40mm) T:2
30554.

Szántó Gergely (1886-1962) 1927. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" Br emlékérem, kitámasztható bársony asztali tartóval (40mm) T:2

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF