Number of items: 400

15820.

8 000 HUF
Vörösmarty Mihály Lyrai Költeményei I-II. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, szép állapotban.
15821.

8 000 HUF
15822.

3 000 HUF
Dóczi Lajos: Vegyes Párok. Színmű. Bp., 1889, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, és gerinccel.
15823.

1 400 HUF
15824.

2 600 HUF
7,03
7,65
15825.

4 000 HUF
15826.

2 400 HUF
Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. A magyar népdal nemzeti jelentősége. Bp., (1941), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 133 p. Kiadói papírkötés, a címoldal sérült, hiányos, de egyénként jó állapotban.
15827.

2 200 HUF
5,95
6,47
Farkas Antal: Bujdosó Péter nótás könyve. 1920-1922. Wien, 1922, Szerzői kiadás. Kiadói kissé kopottas gerincű egészvászon-kötés. A szerző által aláírt.
15828.

1 800 HUF
Gárdonyi Géza: Pöhölyék és másefféle falusi történetek. Harmadik kiadás. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 158 p. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, Wolfner-kötésben, kopottas borítóval.
15829.

1 000 HUF
Gárdonyi Géza: Mindentudó Gergely bácsi első könyve. Filléres könyvtár. Szerk.: Pósa Lajos. Bp., 1906, Singer és Wolfner. 2. kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15830.

1 400 HUF
Pósa Lajos: Hazafias versek. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
15831.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF