Number of items: 400

15856.

1 800 HUF
Kultura és Tudomány sorozat 2 kötet:  Dr. Baranyi György: Világpolitika. A világtörténet legújabb fejezete (1871-1914.) Első kiadás.  Heinrich Lhotzky: Az emberisé jövője. Fordította Schöpflin Aladár. Első kiadás. Bp., 1912-1918, Franklin. Kiadói félvászon-egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15857.

1 000 HUF
Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, Szerzői kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
15858.

1 000 HUF
Csanád Béla: Veronika kendője. Bp., 1977, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!
15859.

1 000 HUF
K. Zoltán Ödön: Hangulatok. Bp., 1899, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt, széteső állapotban. A szerző által dedikált.
15860.

1 000 HUF
Pálosy Éva: Szép az élet. Százszorszép könyvek. Szerk Tutsek Anna. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,(1928), Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, javított gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
15861.

1 400 HUF
15862.

2 800 HUF
7,57
8,24
15863.

1 000 HUF
2 db Százszorszép Könyv a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Solymos Bea: A kis prepa. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, az egyik lap kijár. Walleshausen Rolla: Ismeretlen úton. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben.
15864.

3 800 HUF
10,27
11,18
2 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Farkas Imre: Vissza napkeletre, Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben. Kosáryné Réz Ilona: Nyafka. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, hiányzó gerinccel.
15865.

3 800 HUF
10,27
11,18
2 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Bónyi Adorján: a rózsadombi lány, Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel. Clara Schelper: Őszi rózsa. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
15866.

3 800 HUF
10,27
11,18
Vegyes könyvtétel, Kós Károly könyvei, 2 db: Erdély. Bp., 1988, Szépirodalmi könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint kiadás! Jó állapotban. Az országépítő. Szeged, 2013, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
15867.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF