Printed Materials

Number of items: 215

cca 1900 Krisztus a Kálvárián, Munkácsy festményéről készül fénynyomat, 18×25 cm
12702.

1 000 HUF
12703.

9 000 HUF
24,32
26,47
12704.

3 000 HUF
1900 Óbudai Dalkoszorú bohóc estélylének meghívója és kitöltött belépő jegye, 33x21 és 10x14 cm
12705.

1 600 HUF
1902 Nagyvárad. VI. orsz. ipartestületi gyűlés programja. 24p.
12706.

1 000 HUF
1906-1950 Nagy vegyes újság tétel, összesen 72 db, főként tiszántúli és országos politikai napilapok, közte: Egyetértés, Budapesti Napló, Népszava, Debreczen, Szabad Nép, vegyes minőségben
12707.

3 000 HUF
10
1906-1909 Századok folyóirat 4 kötete. Szerk.: Nagy Gyula, Dr. Borovszky Samu. XL-XLIII évfolyamok. Bp., Magyar Történelmi Társulat. Átkötött félvászon-kötés, az egyik gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, az egyik gerince sérült, a borítók kopottak.
12708.

3 200 HUF
8,65
9,41
1906 Kétoldalas díszes falinaptár, az egyházi és zsidó ünnepek feltüntetésével, Bp., Farkas Árpád, kis sérülésekkel
12709.

3 000 HUF
12710.

2 600 HUF
7,03
7,65
12711.

3 000 HUF
1907 Dorotheum aukciós katalógus. Wien, W. Hamburger-ny. Kiadói szecessziós papírkötés, kissé kopottas gerinccel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, magyar vonatkozásokkal, német nyelven./ 1907 Dorotheum auction catalogues. Wien, W. Hamburger-ny. Paperbinding, with little bit worn spine, with black and photographs, in German language.
12712.

6 000 HUF
12713.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF