Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 68

1968. Salgótarjáni Acélárugyár 1868-1968 ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:2
30453.

1968. "Salgótarjáni Acélárugyár 1868-1968" ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:2

2 000 HUF
1969. Buék 1969 - Állami Pénzverő Al emlékzseton (24mm) C:2
30454.

1969. "Buék 1969 - Állami Pénzverő" Al emlékzseton (24mm) C:2

1 000 HUF
~1970. Gróf Széchenyi István 1791-1860 / Környezeti Kultúránkért - Hazafias Népfront Br plakett, peremen 420 sorszámmal (111mm) T:2
30455.

~1970. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / Környezeti Kultúránkért - Hazafias Népfront" Br plakett, peremen "420" sorszámmal (111mm) T:2

2 000 HUF
13
~1970-1980. Hotel Hungária Szeged Br emlékérem (42,5mm) + Gyulai Várszínház Br emlékérem (42,5mm) + Makó / Szeged Tourist Br emlékérem (42,5mm) T:2
30456.

~1970-1980. "Hotel Hungária Szeged" Br emlékérem (42,5mm) + "Gyulai Várszínház" Br emlékérem (42,5mm) + "Makó / Szeged Tourist" Br emlékérem (42,5mm) T:2

1 000 HUF
1974. 25. Medimpex-Budapest 1949-1974 / Panacea kétoldalas öntött Br emlékérem (97mm) T:2  Hungary 1974. 25th Medimpex-Budapest 1949-1974 / Panacea double-sided cast Br commemorative medallion (97mm) C:XF
30457.

1974. "25. Medimpex-Budapest 1949-1974 / Panacea" kétoldalas öntött Br emlékérem (97mm) T:2 Hungary 1974. "25th Medimpex-Budapest 1949-1974 / Panacea" double-sided cast Br commemorative medallion (97mm) C:XF

6 000 HUF
1978. 1918-1978 Tanácsköztársaság 60. évfordulója Br emlékérem lezárt plasztiktokban (42,5mm) T:BU
30458.

1978. "1918-1978" Tanácsköztársaság 60. évfordulója Br emlékérem lezárt plasztiktokban (42,5mm) T:BU

500 HUF
1,35
1,47
1978. 25 éves a Nagykőrösi Állami Zeneiskola - 1953-1978 kerámia plakett (103mm) T:2,2- lyukak akasztáshoz
30459.

1978. "25 éves a Nagykőrösi Állami Zeneiskola - 1953-1978" kerámia plakett (103mm) T:2,2- lyukak akasztáshoz

500 HUF
1,35
1,47
1978. Debrecen / Hortobágytól Sárrétig Br plakett eredeti tokban (77mm) T:2
30460.

1978. "Debrecen / Hortobágytól Sárrétig" Br plakett eredeti tokban (77mm) T:2

1 000 HUF
1979. Pajzs 1979 festett fegyverbaráti Br plakett dísztokban (87mm) T:1
30461.

1979. "Pajzs 1979" festett fegyverbaráti Br plakett dísztokban (87mm) T:1

1 000 HUF
1980. Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés jelzett Ag kitűző (~8,08g/0.835/21,5mm) + Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B. jelzett Ag bélyegérem (3,29g/0.835/22x27mm) + Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz jelzett Ag bélyegérem (4,57g/0.835/22x37mm) a három együtt eredeti, sérült tokban T:2 patina
30462.

1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés" jelzett Ag kitűző (~8,08g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B." jelzett Ag bélyegérem (3,29g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,57g/0.835/22x37mm) a három együtt eredeti, sérült tokban T:2 patina

2 800 HUF
7,57
8,24
1984. 100 éves a Szerelvényértékesítő Vállalat Br emlékérem lezárt plasztiktokban (42,5mm) + 1985. MSZMP - XIII. Józsefvárosi Pártértekezlet egyoldalas Br emlékérem, sérült tokban (42,5mm) T:1
30463.

1984. "100 éves a Szerelvényértékesítő Vállalat" Br emlékérem lezárt plasztiktokban (42,5mm) + 1985. "MSZMP - XIII. Józsefvárosi Pártértekezlet" egyoldalas Br emlékérem, sérült tokban (42,5mm) T:1

500 HUF
1,35
1,47
1988. A csepeli PV gyakorlat emlékére fém emlékérem eredeti tokban (115mm) T:2
30464.

1988. "A csepeli PV gyakorlat emlékére" fém emlékérem eredeti tokban (115mm) T:2

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF