Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 68

Fritz Mihály (1847-) 1990. Mathias Rex / MÉE Szeged Mátyás király halálának 500. évfordulója, Ag emlékérem, peremen SZG jelzéssel (35,58g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) patina
30417.

Fritz Mihály (1847-) 1990. "Mathias Rex / MÉE Szeged" Mátyás király halálának 500. évfordulója, Ag emlékérem, peremen "SZG" jelzéssel (35,58g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) patina

4 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) DN Szent Imre herceg kemény tisztaságát / Szent Imre ereklyetartó Aachen fém emlékérem (40mm) T:2
30418.

Fülöp Zoltán (1951-) DN "Szent Imre herceg kemény tisztaságát / Szent Imre ereklyetartó Aachen" fém emlékérem (40mm) T:2

1 000 HUF
Gáti Gábor (1937-) 1989. MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc Br emlékérem T:2
30419.

Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem T:2

1 000 HUF
Jovánovics György (1939-) ~1970. Kassák Lajos - Szétosztottam magam és megbontatlan maradtam elszántan, fegyelmezetten a kemény nyersanyaghoz hasonlóan Br emlékplakett márványtalpon (113x89mm) T:2  Hungary ~1970. Lajos Kassák Br commemorative plaque on marble base. Sign.: György Jovánovics (113x89mm) C:XF
30420.

Jovánovics György (1939-) ~1970. "Kassák Lajos - Szétosztottam magam és megbontatlan maradtam elszántan, fegyelmezetten a kemény nyersanyaghoz hasonlóan" Br emlékplakett márványtalpon (113x89mm) T:2 Hungary ~1970. "Lajos Kassák" Br commemorative plaque on marble base. Sign.: György Jovánovics (113x89mm) C:XF

9 000 HUF
24,32
26,47
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / Perényi Péter - Lórántffy Zsuzsanna Br emlékérem (42mm) T:1  Adamo SP1
30421.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / Perényi Péter - Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42mm) T:1 Adamo SP1

800 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1978. 20. Szegedi Szabadtéri Játékok 1978 ezüstözött Br érem tokban (50mm) T:2 patina
30422.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1978. "20. Szegedi Szabadtéri Játékok 1978" ezüstözött Br érem tokban (50mm) T:2 patina

1 600 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. MÉE Caesar Claudius Br emlékérem (29mm) T:1-
30423.

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Caesar Claudius" Br emlékérem (29mm) T:1-

800 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1991. II. János Pál pápa / A Szentatya Szombathelyen 1991. aug. 19. aranyozott Br emlékérem nem hozzáillő tokban (65mm) T:2(PP) karc, ujjlenyomat
30424.

Kiss Sándor (1925-1999) 1991. "II. János Pál pápa / A Szentatya Szombathelyen 1991. aug. 19." aranyozott Br emlékérem nem hozzáillő tokban (65mm) T:2(PP) karc, ujjlenyomat

2 000 HUF
Kósa István (1953-) 1989. Kádár János Ag emlékérem (31.25g/0.925/38.6mm) T:1- (PP), kis patina
30425.

Kósa István (1953-) 1989. "Kádár János" Ag emlékérem (31.25g/0.925/38.6mm) T:1- (PP), kis patina

8 000 HUF
Lapis András (1942-) 1988. Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja Br emlékérem (42,5mm) T:2
30426.

Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" Br emlékérem (42,5mm) T:2

1 000 HUF
Major Aladár (1878-1970) 1957. Nagykőrösi Állami Arany János Gimnázium 40 éves - Arany János születésének 140., halálának 75. évfordulóján Br emlékérem márvány talpon (érem 35mm, márvány 100x67x16mm) T:2
30427.

Major Aladár (1878-1970) 1957. "Nagykőrösi Állami Arany János Gimnázium 40 éves - Arany János születésének 140., halálának 75. évfordulóján" Br emlékérem márvány talpon (érem 35mm, márvány 100x67x16mm) T:2

2 600 HUF
7,03
7,65
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981) DN Cervantes - Don Quijote Br plakett, falra akasztható fatalpon (160mm) T:2
30428.

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981) DN "Cervantes - Don Quijote" Br plakett, falra akasztható fatalpon (160mm) T:2

14 000 HUF
37,84
41,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF