Books: Travelling, Local History

Number of items: 115

Peter Freuchen: Meine Gröndländische Jugend. Zürich-Wien-Prag, é.n., Büchergilde Gutenberg. Fekete-fehér fotókkal, és egy kihajtható térképpel illusztrálva. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés./ Linenbinding, with spotty cover, in German language.
15072.

2 000 HUF
15073.

2 000 HUF
15074.

800 HUF
Gilyén Nándor, Mendele Ferenc, Tóth János: A felső-tiszavidék nép építészete. Bp., 1981, Műszaki. 2., javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15075.

1 200 HUF
Vegyes helytörténeti tétel, 3 db:  Dávid László: A középkori udvarhelyszék művészeti emlékei. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval. Zathureczky Gyula: Erdély, amióta másképp hívják. Bp., 1939, Magyar Élet. Kiadói egészvászon-kötés. Elszármazott Erdélyiek Névjegyzéke. Szerk.: Domokos István. h.n.,2005, Hungária Ügyviteli Iroda Erélyi Magyarok Egyesülete. Kiadói papírkötés.
15076.

2 000 HUF
Vegyes helytörténeti tétel, 2 db:  Székely Zoltán, Varga Nándor Lajos: Sepsiszentgyörgy város építészeti emlékei. Sepsiszentgyörgy, 1969, Muzeul Sf. Gheorghe. Papírkötés, magyar, román és német nyelven, fekete-fehér illusztrációkkal.  Kovászna Megyei Múzeum - Sepsiszentgyörgy. 1879/1979. Brassó, 1979, Intreprinderea poligrafica. Papírkötés, magyar és román nyelven.
15077.

1 000 HUF
Vegyes helytörténeti tétel, Műemlékeink sorozat 5 kötete:  Gerő László: A siklósi vár.; Kuthy Sándor: A pesti Egyetemi templom.;Dercsényi Dezső, Gerő László: A sárospataki Rákóczi-vár.; Ifj. Horváth Béla: A miskolci Avas műemlékei.; Éri István: Kisvárda. Bp., 1957-1965,Képzőművészeti Alap-Pannonia. Kiadói papírkötés.
15078.

1 200 HUF
Vegyes helytörténeti könyvtétel, 2 db:  Radó Dezső: Budapesti parkok és terek. Bp., 1985, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötésben. A szerző által aláírt példány. Zakariás G. Sándor: Budapest. Magyarország művészeti emlékei 3. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötésben.
15079.

1 400 HUF
Szelényi Károly: Magyarország. Lázár István, és Székely András szövegével. Bp., 1986, Kossuth-Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15080.

1 000 HUF
15081.

1 000 HUF
15082.

1 800 HUF
15083.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF