Number of items: 416

15911.

1 800 HUF
Komáromi János munkái sorozat 7 kötete, IV-VIII. és X-XI. kötetek. Bp., 1930, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopottas gerinccel, és borítóval, az egyik címoldal ragasztott.
15912.

3 000 HUF
H. G. Wells Művei sorozat 8 kötete:  Világok harca. Marslakók a földön. Fordította Mikes Lajos. Második kiadás., Emberek a holdban. Fordította Mikes Lajos. Második kiadás., A püspök lelke. Fordította Tonelli Sándor., Krisztina Alberta apja I-III. Fordította Kiss Dezső, Az új Machiavelli I-II. Fordította Tonelli Sándor. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopottas gerinccel.
15913.

3 000 HUF
J. Ch. Andersen: Mesék. Rajzolta J. M. Szancer. Fordítota és átdolgozta Rab Zsuzsa. Warszawa, 1959, Nasza Ksiegarnia. Szövegközti fekete-fehér, és egészoldalas színes illusztrációkkal, Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott illusztrált papír védőborítóban, de belül alapvetően jó állapotban.
15914.

1 000 HUF
15915.

1 800 HUF
Mentes Zoltán: Baross Gábor emlékkönyv. Győr, 1998, Győr-Moson-Sopron Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaság. Kiadói kartonált papírkötésben. Készült 1000 példányban.
15916.

1 200 HUF
15917.

1 600 HUF
Zolnai Béla: Sziligeti szökött katoná-jának külföldi elemei. Adalék a drámatípusok történetéhez. Bp., 1914, Franklin-Társulat. Kiadói kissé szakadt papírkötés. Különlenyomat az Egyetemes Philológiai Közlöny 1914. évfolyamából
15918.

Zolnai Béla: Sziligeti "szökött katoná"-jának külföldi elemei. Adalék a drámatípusok történetéhez. Bp., 1914, Franklin-Társulat. Kiadói kissé szakadt papírkötés. Különlenyomat az Egyetemes Philológiai Közlöny 1914. évfolyamából

1 600 HUF
Stemmer Ödön: Egy antikvárius visszaemlékezései. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, elejében tollas bejegyzéssel, egyébként jó állapotban.
15919.

1 200 HUF
15920.

1 000 HUF
Füst Milán: Szexuál-lélektani elmélkedések. Bp., 1986, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15921.

1 000 HUF
cca 1903 Remekírók képes könyvtára sorozatból: Radó Antal (szerk.): Leopardi és Musset, Budapest, Lampel Róbert, képekkel. Kissé kopott illusztrált, dombornyomott egészvászon kötésben.
15922.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF