10302. 295. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Stróbl Zsófia (1866-1941): Halmay Zoltán olimpiai bajnok úszó karikatúrája, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 16,5×13 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván